بازی با امارات به روایت مهدی طارمی

گلزن تیم ایران در مقابل امارات، مهدی طارمی، پس از برتری یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل امارات در سومین بازی مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر، گفت: بازی خیلی خوبی بود و موقعیت‌هایی داشتیم که تبدیل به گل کنیم و با نتیجه بهتری به پیروزی برسیم. هرچند امارات هم تیم بسیار خوبی بود و خیلی خوب حفظ توپ می‌کردند.

طارمی‌افزود: می‌دانستیم بازی خیلی سختی داریم. نیمه اول بازی متعادل بود. به خاطر شرایطی که وجود داشت، بازی کردن برای ما سخت بود. با این حال نیمه دوم توانستیم بهتر بازی کنیم و موقعیت‌های بیشتری خلق کردیم. در کل بازی تاکتیکی بود و به تیم امارات تبریک می‌گویم که خیلی خوب بازی کرد. توقع چنین عملکردی از آنها نداشتیم و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

طارمی‌درباره اینکه اگر کارت قرمز شجاع خلیل‌زاده با VAR بر نمی‌گشت چه اتفاقی رخ می‌داد، گفت: صددرصد اگر VAR آن تصمیم را نمی‌گرفت و شجاع اخراج می‌شد، شرایط برای ما در این آب و هوا خیلی سخت‌تر می‌شد. بازی کردن با 10 نفر و یک یار کمتر خیلی سخت است و طبیعتاً مجبور می‌شدیم یک مقدار عقب‌تر بازی کنیم و دل به ضد حمله‌ها ببندیم و از این بابت خیلی خوش شانس بودیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید