بازی ایران و امارت با حضور هوادان برگزار خواهد شد

فدراسیون فوتبال امارات اعلام کرد که در فصل جدید فوتبالی در این کشور ظرفیت ورزشگاه تا ۶۰ درصد می‌تواند پر شود. این درباره بازی‌های ملی این کشور هم صدق می‌کند و به این ترتیب بازی با ایران هم در حضور هواداران برگزار می‌شود.

فصل جدید لیگ فوتبال در امارات سه روز دیگر آغاز خواهد شد. طبق اعلام فدراسیون فوتبال امارات لیگ این کشور به دوری أدنوک للمحترفین تغییر نام داده است.

فدراسیون فوتبال امارات اعلام کرد که در فصل جدید هواداران می‌توانند ظرفیت ورزشگاه‌ها را تا ۶۰ درصد پر کنند و در ورزشگاه حضور داشته باشند. البته به شرط اینکه آنها دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده باشند و یا از تزریق دوز دوم تنها ۶ ماه گذشته باشد.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال امارات هم در لیگ این کشور و هم در جام حذفی، سوپر جام، لیگ دسته دوم، لیگ فوتسال، بازی‌های تیم ملی و تیم‌های مهمان و رقابت‌های بانوان و فوتبال ساحلی هم هواداران تا ۶۰ درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها می‌توانند حضور پیدا کنند.

تیم ملی فوتبال ایران در انتخابی جام جهانی با امارات همگروه است و به این ترتیب در بازی که امارات میزبان است تیم می‌تواند از ۶۰ درصد ظرفیت ورزشگاه از هواداران خود بهره گیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید