بازیکن تیم فوتبال تراکتور: به خاطر پول به تراکتور نرفتم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا شکاری بازیکن تیم فوتبال تراکتور گفت: خیلی خوشحال هستم که در تراکتور کنار کسانی هستم که در فوتبال اروپا حضور داشتند و از تجربه‌ آنها استفاده می‌کنم.

رضا شکاری افزود: روزی که قرار بود به تراکتور بروم، شخصی که نمی‌خواهم از او اسم ببرم به من گفت که خیالت راحت باشد و به اینجا بیا چرا که ما از پرونده تو اطلاع داریم و در تراکتور به تو بازی می‌دهیم اما بعد از اینکه به آنجا رفتم ترسیدند و یک نیم فصل کامل به من بازی ندادند و دلیل بازی ندادن به من را فنی اعلام کردند اما بعد از اینکه در نیم فصل دوم رای فیفا به نفع من صادر شد شرایط من تغییر کرد و توانستم بازی کنم.

شکاری با اشاره به اینکه شرایط من در نیم فصل دوم به خوبی پیش می‌رفت و به ترکیب اصلی نزدیک شده بودم اما ویروس کرونا باعث شد تا این روند متوقف شود، اظهار کرد: از حضور «ساکت الهامی» بر روی نیمکت تراکتور خوشحالم چرا که شناخت خوبی از بازیکنان دارد.

بازیکن تیم فوتبال تراکتور با اشاره به اینکه مطمئن هستم به ترکیب اصلی راه پیدا می‌کنم و در این تیم موفق می‌شوم و امیدوارم از تیم تراکتور دوباره به اروپا بروم، تصریح کرد: از هواداران پرشور تراکتور هم تشکر می‌کنم چرا که همیشه پشتیبان من بودند.

شکاری با تاکید بر اینکه مدیرعامل وقت پرسپولیس با اینکه متوجه شد قرارداد بستن با من مشکل قانونی ندارد، اما باز هم ترسید، ادامه داد: من ۳ روز صبر کردم اما خبری از مدیران پرسپولیس نشد و بعد از آن با باشگاه تراکتور وارد مذاکره شدم چرا که نمی‌توانستم بیشتر از این صبر کنم و بلاتکلیف باشم.

بازیکن تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه خیلی‌ها به من می‌گفتند که به خاطر پول به تراکتور رفتم اما من با مبلغ خیلی کمتری نسبت به توافقی که با عرب و «مهدی محمدنبی» داشتم، به این تیم رفتم، افزود: اما خدا را شکر می‌کنم در تیمی‌هستم که هم‌زبان من هستند زیرا اصالت من سرابی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید