بازیکن استقلال: عدم صداقت باعث شد تا از استقلال جدا شوم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد نوازی بازیکن تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه من هیچ وقت برای استقلال کم نگذاشتم و به آن افتخار می‌کنم، گفت: همین الان هواداران استقلال و پرسپولیس به من احترام می‌گذراند و این برایم دنیایی ارزش دارد.

محمد نوازی در پاسخ به این پرسش که چرابا مربیان زیادی کار کردی دچار چالش می‌شدی؟ اظهار کرد:من اسم آن را چالش نمی‌گذارم و اختلاف سلیقه بود، شاید برخی اوقات جر و بحثی شکل گرفته باشد، اما هیچ وقت از دایره ادب خارج نمی‌شدم و خدای ناکرده بی احترامی‌نکردم.

نوازی با اشاره به اینکه سالم زندگی کردم و مثل برخی‌ها با لابی و خراب کردن دیگران پشت و مقام نگرفتم، تصریح کرد: صداقت داشتم و اگر با هر فردی اختلاف داشتم مستقیم و چشم در چشم به او می‌گفتم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال افزود: من سال اولی که به استقلال آمدم قرارداد ۵ ساله‌ای را با این تیم امضا کردم و از نظر مالی پول چندانی نگرفتم، در تمام آن سال‌ها پیشنهادات بسیار خوب خارجی داشتم، اما برخی از آقایان این پیشنهادات را پنهان می‌کردند و به من نمی‌گفتند.

نوازی همچنین با بیان اینکه اگر کمی‌با من صداقت داشتند محمد نوازی خیلی زودتر از بازیکنان دیگر و به تیم‌های خوب اروپایی می‌رفت و شرایط بهتری از امروز داشت، یادآور شد: همین عدم صداقت باعث شد تا از استقلال جدا شوم و از این بابت بسیار ناراحت هستم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در پایان صحبت‌‌‌های خویش با اشاره به اینکه من هیچ وقت اهل کری نبودم و در تمام دورانی که فوتبال بازی کردم برای حریفان رجزخوانی نکردم، ادامه داد: من هر وقت پیراهن استقلال را پوشیدم سعی می‌کردم بهترین نمایش را به اجرا بگذارم و به جز چند بازی که تعداد آن به اندازه انگشتان یک دست هم نیست عملکردی خوبی را داشتم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید