بازگشت قهرمان به صدر، در سری آ ایتالیا

در چارچوب  بازی‌‌‌های هفته پنجم سری آ ایتالیا، دو تیم اینتر و فیورنتینا به دیدار هم رفتند. در این دیدار فیورنتینا بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه 2 بازی، نیکلاس گونزالس صاحب موقعیت شد اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که سمیر هاندانوویچ حضور داشت. سپس نوبت بازیکنان اینتر بودند که ابتکار عمل را در دست بگیرند اما در دقیقه 10، بار دیگر فیورنتینا صاحب موقعیت شد ولی باز هم هاندانوویچ بود که با یک واکنش خوب، مانع گلزنی ولاهوویچ شد. دو دقیقه بعد روی یک ضد حمله خطرناک این بیراگی بود که می‌توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما بار دیگر هاندانوویچ دروازه اینتر را نجات داد.

حملات میزبان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 23، سرانجام این سوتیل بود که قفل دروازه اینتر را باز کرد. روی حرکت خوب گونزالس از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه بود که سوتیل با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد.

پس از این گل اینتری‌ها پیش کشیدند و در دقیقه 30، چیزی نمانده بود که روی یک ضربه آزاد، هاکان چالهان اوغلو با یک ضربه آزاد دروازه حریف را باز کند اما واکنش خوب دراگوفسکی اجازه گلزنی به او نداد. در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این بازیکنان اینتر بودند که بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند و صاحب موقعیت‌‌‌های خوبی هم شدند اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و میزبان با برتری 1-0 به رختکن رفت.

باز هم نیمه دوم را هم فیورنتینا بهتر آغاز کرد و در دقیقه 48 چیزی نمانده بود که ولاهوویچ گل دوم بنفش‌ها را به ثمر برساند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. در مقابل این اینتر بود که در دقیقه 52 به گل تساوی رسید. روی یک حرکت تیمی‌عالی بود که متئو دارمیان با پاس نیکولو بارلا درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم کار را تمام کرد.

01646414

ولی سه دقیقه بعد اینتر به گل دوم رسید. روی ارسال خوب چالهان اوغلو روی یک ضربه کرنر بود که ادین ژکو بالاتر از مدافعان حریف ضربه سر را زد و دروازه را باز کرد.

01646413

پس از این گل تیم میزبان پیش کشید اما این اینتری‌ها بودند که می‌توانستند در دقیقه 65 به گل سوم برسند اما لائوتارو مارتینز نتوانست از موقعیت خوبی که بارلا ایجاد کرده بود، استفاده کند. تلاش دو تیم برای رسیدن به گل‌‌‌های بعدی ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 78، نیکلاس گونزالس که یک کارت زرد داشت، با دریافت کارت دوم از زمین اخراج شد تا کار برای بنفش‌‌‌های دشوارتر شود.

اینتری‌ها از این برتری استفاده کردند و در دقیقه 87 به گل سوم رسیدند. روی یک حمله سریع بود که گالیاردینی درون محوطه جریمه توپ را به پریشیچ رساند و او هم با یک بغل پای ساده نتیجه را 3-1 کرد و اینتری‌ها با همین نتیجه به برتری رسیدند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید