بازگشت شکوهمندانه کریستیانو رونالدو به اولدترافورد

تیم منچستر یونایتد در روزی که بعد از سال‌ها دوباره کریستیانو رونالدو را در ترکیب ثابت در اختیار داشتند، موفق شد با نتیجه 1-4 بر نیوکاسل غلبه کند. شیاطین سرخ بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 11 و روی پاس جیدون سانچو بود که کریستیانو رونالدو صاحب موقعیت شده و از زاویه ای دشوار برای باز کردن دروازه نیوکاسل اقدام کرد، اما ضربه او راهی به دروازه حریف نیافت. حملات یونایتد ادامه یافت و در دقیقه 19 لوک شاو با ارسال کرنر دقیق خود یونایتد را صاحب موقعیت کرد، اما ضربه سر رافائل واران با اختلاف کمی‌از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

01642732

 

01642735

تا اینکه در وقت اضافه نیمه اول منچستریونایتد بالاخره به گل رسید. میسون گرین وود با حرکت از سمت راست و با ضربه ای زمینی دروازه نیوکاسل را تهدید کرد که وودمن توپ را دفع کرد، اما در ریباند کریستیانو رونالدو با جایگیری دقیق خود موفق به گلزنی شد تا شیاطین سرخ با برتری 0-1 راهی رختکن شوند.

01642734

در نیمه دوم بر خلاف انتظار این نیوکاسل بود که بازی را بسیار خوب آغاز کرد و خیلی زود هم به گل رسید. روی پاس زمینی سنت مکسیمین در سمت راست محوطه، خاوی مانکوئیلو درون محوطه صاحب فرصت شده و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه توانست گل تساوی را وارد دروازه یونایتد بکند.

01642733

اما شیاطین سرخ سراپا حمله شدند و باز هم این رونالدو بود که موفق به گلزنی شد. حرکت تماشایی لوک شاو در میانه میدان و پاس زمینی او در سمت چپ به این ستاره پرتغالی رسید و او با ضربه ای زمینی و دقیق موفق شد گل دوم خودش و یونایتد را به ثمر برساند. در دقیقه 68 جوئنیلتون و ریچی یک و دو کردند و نیوکاسل فرصت داشت خیلی زود دوباره به گل تساوی برسد، اما این بار داوید دخیا با عکس العملی تماشایی موفق به دفع کردن ضربه جوئنیلتون شد و این فرصت از دست رفت.

در ادامه باز هم یونایتد توپ و میدان را در دست گرفت و در دقیقه 80 هم موفق به گلزنی شد. ارسال پل پوگبا پشت محوطه به برونو فرناندز رسید و او با شلیک فوق العاده خود به زیبایی دروازه نیوکاسل را باز کرد. اما در اوقات اضافی بود که پاس زمینی پل پوگبا در محوطه به جسی لینگارد رسید و او با ضربه دقیق خود موفق به گلزنی شد تا یونایتد 1-4 در این دیدار به پیروزی دست یابد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید