بازگشت اینتر به ریل لیگ قهرمانان اروپا

تیم اینتر که این فصل لیگ قهرمانان را چندان خوب شروع نکرده بود، با کسب دو پیروزی متوالی مقابل شریف شگفتی ساز به جدول بازگشته و شانس خود را برای صعود به دور بعدی افزایش داد.

در بازی دیشب اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 12 مارسلو بروزوویچ فرصت خوبی برای زدن گل اول این تیم داشت، اما ضربه او در راه ورود به دروازه شریف به آربولدا برخورد کرد.

دقایقی بعد و روی ارسال دنیله دی آمبریزیو و اشتباه آتاناسیادیس، دروازه بان شریف بود که لائوتارو مارتینز در دو قدمی‌دروازه صاحب فرصت شد، اما ضربه این بازیکن هم به مدافع شریف برخورد کرد.

اما اینتر در دقیقه 40 فاصله ای تا زدن گل اول نداشت. لائوتارو مارتینز در موقعیتی مناسب صاحب فرصت شده و تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما ضربه این بازیکن با بدشانسی به دیرک دروازه برخورد کرد و این فرصت بسیار خوب از دست رفت تا دو تیم در نهایت با قبول تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

اینتر نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 53 به گل اول دست یافت. روی پاس رو به عقب آرتورو ویدال، مارسلو بروزوویچ پشت محوطه صحاب موقعیت شده، با حرکتی تکنیکی در مدافع شریف را از پیش رو برداشت و با ضربه ای تماشایی دروازه این تیم را باز کرد.

اما دقایقی بعد نوبت گل دوم اینتر هم فرا رسید. این بار روی ارسال کرنر از سوی بروزوویچ بود که در دو بار ابتدایی ضربات میلان اشکرینیار توسط دروازه بان شریف مهار شد، اما در نهایت در مرتبه سوم خود این مدافع اسلواک موفق به باز کردن دروازه حریف شد.

01660826

اما در دقیقه 81 اینتر به گل سوم هم دست یافت. روی اشتباه مدافع شریف بود که الکسیس سانچس به خوبی توپربایی کرده و موفق شد گل سوم را نیز وارد دروازه حریف کند. اما در دقیقه 92 ترائوره ارسال از سمت چپ را با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا در نهایت این دیدار با برتری 1-3 اینتر تمام شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید