بادامکی: پرسپولیس در آستانه پوکر قهرمانی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین بادامکی بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا درست است بازیکنان و هواداران این تیم از حالا خودشان را قهرمان بدانند؟ گفت: این تفکر درست نیست؛ پرسپولیس هشت بازی سخت دیگر دارد.

حسین بادامکی با بیان اینکه تیم پرسپولیس فقط با تمرکز و تمرینات مناسب می‌تواند در این بازی‌ها پیروز شود و به قهرمانی برسد، اظهار کرد: هنوز هیچ چیزی تمام نشده و باید به فکر بازی‌های آینده بود و از حالا نمی‌توان یقین به قهرمانی داشت.

بادامکی درباره وضعیت پرسپولیس پس از پیروزی مقابل پیکان ابراز کرد: فکر می‌کنم شرایط خوب است. پرسپولیس هم بعد از ماه‌ها تعطیلی بازی خوبی مقابل پیکان انجام داد و سه گل به ثمر رساند و چند گل دیگر هم نزد.

وی در واکنش به اینکه خیلی‌ها اعتقاد دارند علیرضا بیرانوند در پرسپولیس اشباع شده و دیگر نباید برای این تیم بازی کند، گفت: بیرانوند با تیم بلژیکی قرارداد دارد و باشگاه پرسپولیس نمی‌تواند مانع رفتن او شود، اما این که می‌گویند اشباع شده، درست نیست.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: بیرانوند روزهای خوبی را در پرسپولیس داشته و برای این تیم زحمت کشیده و کارنامه و نتایج او هم کاملاً مشخص است. او دروازه‌بان شایسته‌ای بوده که حتی با رفتنش هم به پرسپولیس سود مالی رسانده است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش با آغاز دوباره بای‌ها و شروع لیگ برتر پرسپولیس به کسب چهارمین قهرمانی پیاپی نزدیک شده یا خیر؟ با تاکید بر اینکه پرسپولیس در آستانه پوکر قهرمانی است، یادآورشد: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد قطعا می‌توان گفت که پرسپولیس پوکر قهرمانی می‌کند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه به نظرم فقط حواشی مانع قهرمانی پرسپولیس می‌شود، خاطرنشان کرد: بنظر من اگر حاشیه وجود نداشته باشد پرسپولیس خیلی زودتر از پایان رسمی‌لیگ، قهرمانی را جشن می‌گیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید