بابایی: اولویت ما برگزاری مسابقات به صورت متمرکز است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مصطفی بابایی دبیر سازمان لیگ تکواندو در خصوص احتمال برگزاری مسابقات لیگ به صورت متمرکز در خارج از تهران گفت: هیچ چیزی را به صورت قطعی نمی‌توانیم اعلام کنیم. یکی از گزینه‌های ما مانند کشتی برگزاری مسابقات به صورت متمرکز است، اما باید ببینیم در جلسه فردا چه اتفاقی خواهد افتاد.

مصطفی بابایی در خصوص حل اختلافات این تیم با سازمان لیگ گفت: اختلافی وجود نداشت و نگرانی‌هایی از سوی مسئولان این تیم وجود داشت که هنوز نیز وجود دارد. ما بیشتر از دوستان نگران هستیم و اینگونه نیست که خدایی نکرده هدف فدراسیون تکواندو فقط برگزاری مسابقات باشد.

وی ابراز کرد: نگرانی ما قطعا بیشتر از تیم‌ها است و تا شرایط اجازه ندهد مسابقات را برگزار نخواهیم کرد. رئیس و دبیر فدراسیون تکواندو نیز به این موضوع اذعان کردند که به شرطی که شرایط اجازه بدهد، مسابقات برگزار خواهد شد.

بابایی در خصوص تیم‌های جدید تصریح کرد: در حال حاضر خیلی زود است در خصوص تیم‌های جدید صحبت کنیم، اما فتح صدر البرز، آذربایجان غربی و دو، سه تیم دیگر برای حضور در لیگ برتر پیش ثبت‌نام کردند. برخی تیم‌ها در دو رده لیگ برتر و لیگ یک(نقش جهان) ثبت‌نام کردند.

او یادآورشد: در رده نوجوانان پسر ۲۳ و جام نقش جهان ۱۱ تیم ثبت‌نام کردند، اما باید شرایط به تیم‌ها اعلام و واریز اولیه انجام شود تا تعداد دقیق تیم‌های لیگ برتر، نقش جهان، جام کوثر و نوجوانان چه تعداد خواهد بود.

دبیر سازمان لیگ در خصوص تعداد تیم‌های لیگ برتر، تاکید کرد: ۱۲ تیم اعلام آمادگی و پیش ثبت‌نام را انجام دادند، اما تا زمانی که ورودیه را پرداخت نکنند، حضور آنها قطعی نیست.

بابایی گفت: جلسه‌ای برگزار خواهد شد تا در خصوص راهکارهای برگزاری صحبت و در خصوص زمان و شرایط برگزاری، صحبت شود. این درست که قصد انجام تست PCR را داریم، اما همه چیز به شرایط جامعه بستگی دارد. اگر پیک کرونا رو به افزایش باشد، فدراسیون اصراری به برگزاری ندارد و باید شرایط نرمال باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید