بائو: آقای پیروانی باید حرمت قلعه نویی را حفظ می‌کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میثم بائو بازیکن اسبق تیم استقلال گفت: بازیکن باید حقش را بگیرد، خود من در همان سالهایی که برای استقلال توپ زدم و بعد راهی امارات شدم از ۳۰ میلیونی که با تیم بسته بودم ۸ میلیون تومان پولم مانده بود که پس از ترانسفر شدن از آن صرفنظر کردم.

میثم بائو اظهار کرد: من در سال ۱۳۹۱ با تیم استقلال قهرمان لیگ برتر شدم ولی در همان فصل من و سایر بچه‌‌‌های تیم با سرمربیگری امیر قلعه نویی فقط ۳۷ درصد قراردادمان را گرفتیم.

بائو ادامه داد: آن وقت چطور بازیکنان امروز استقلال که خودشان می‌گویند تا امروز ۴۰ درصد قراردادشان را گرفته اند اعتراض می‌کنند؟ به خدا اوضاع فوتبالیست‌‌‌های امروزی هم خیلی جالب است.

وی تصریح کرد: همه این مسایل را می‌پذیرم ولی اینجا استقلال است و از این مشکلات همیشه در آن بوده است، همین که برند این تیم روی اسمشان خورده یعنی سالی یک میلیارد جلوتر از بقیه فوتبالیستهای ایران هستند.

بائو اضافه کرد: مگر نبودند آنهایی که فصل قبل با ۳۰۰ میلیون آمدند، در این تیم دو تا بازی هم نکردند ولی این فصل ۱.۴ میلیارد قرارداد بستند؟ پس آقای بازیکن، اگر می‌بینی نمی‌توانی با این شرایط استقلال کنار بیایی از استقلال برو.

وی با بیان اینکه اصلا بحث حق نیست و مهم حفظ حرمت هاست، یادآورشد: متأسفانه این فضای مجازی است که به خیلی از این مسایل دامن می‌زند و آن را بزرگتر از چیزی که هست جلوه می‌دهد.

بائو با اشاره به اینکه برخی آدم‌ها برای ۴ تا لایک بیشتر هر پرت و پلایی می‌گویند تا فالوور بگیرند، افزود: در این مورد هم حق با هر کسی بوده من معتقدم افشین پیروانی که دستیاری امیر قلعه نویی در تیم ملی را کرده و از نظر سنی هم از او کوچکتر است باید حرمت بزرگترش را حفظ می‌کرد و در این موضوع کوتاه می‌آمد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید