ایوب اصغرخانی: باید لیگ بیستم لیگ خوبی برای استقلال باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ایوب اصغرخانی پیشکسوت آبی پوشان گفت: باید لیگ بیستم لیگ خوبی برای استقلال باشد و فصلی باشد که با قهرمانی این تیم به پایان برسد. محمود فکری کاریزما و تجربه لازم را برای هدایت این تیم دارد و باید از آن استفاده کند.

ایوب اصغرخانی اظهار کرد: یکی از معضلاتی که در سال‌های گذشته در این تیم بروز کرد و مانع از نتیجه گیری شد، پدیده «بازیکن سالاری» بود. متاسفانه سالهاست در استقلال بازیکن سالاری رواج دارد و امیدوارم فکری بتواند با کاریزمای بالایی که دارد بازیکن سالاری را از بین ببرد. استقلال نامی‌بزرگ و بسیار بزرگ تر از نام افراد است.

وی افزود: هیچ بازیکنی نمی‌تواند خودش را بزرگ تر از استقلال بداند و این وظیفه مهم بر عهده فکری و تیم فنی‌اش است تا از همین روز اول با بازیکن سالاری برخورد کرده و ریشه آن را در استقلال بخشکاند.

ایوب اصغرخانی در خصوص اتفاقات و رفت و آمدهای اخیر باشگاه استقلال ابراز کرد: فکری مربی کوچکی نیست. او بیشتر از ۱۰ سال است کار مربیگری می‌کند و پله‌های ترقی در این بخش را یکی بعد از دیگری طی کرده است.

پیشکسوت آبی پوشان یادآورشد: او یک شبه سرمربی استقلال نشد و با عقبه خوبی این مسئولیت را پذیرفت. فکری هم به عنوان بازیکن عقبه خوبی در استقلال دارد و هم در کار مربیگری به پشتوانه خوبی رسیده است.

ایوب اصغرخانی همچنین در پایان صحبت هایش در خصوص اعضای کادر فنی آبی پوشان خاطرنشان کرد: مگر می‌توان گفت صمد مرفاوی مربی کمی‌است؟ مگر می‌توان گفت دین محمدی تجربه کمی‌برای این کار دارد؟ مگر از نام آرش برهانی به راحتی می‌توان گذشت؟ حتی سرپرست تیم هم که مظلومی‌باشد یک مرد فنی و بسیار باتجربه است و به موقع لزوم حتی از رهنمودها و پیشنهادات او هم می‌توان استفاده کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید