این چلسی بی رحم

امروز و در جریان دیدارهای لیگ برتر انگلیس، چلسی صدرنشین لیگ برتر در استمفورد بریج میزبانی از نوریچ را برعهده داشت.

چلسی می‌دانست که باید از این بازی سه امتیاز را کسب کند چرا که دیدار فردای لیورپول در زمین منچستریونایتد، بسیار دشوار است و احتمال اینکه قرمزها امتیاز از دست بدهند، بالا خواهد بود. بازی امروز بهترین فرصت برای افزایش فاصله چلسی با لیورپول رده دومی‌بود و آبی‌ها به هدف خود نیز رسیدند.

 

01657125

 

01657121

چلسی خیلی زود و دقیقه هشت به گل رسید. میسون مونت روی پاس جورجینیو، با یک شوت زمینی از برون محوطه جریمه به زیبایی توپ را درون دروازه جای داد تا میزبان پیش بیفتد.

چلسی در دیدار امروز لوکاکو و تیمو ورنر را در احتیار نداشت، تیم برتر میدان بود و نوریچ حریفی برای گفتن نداشت.

11 دقیقه بعد از ثبت گل اول، دومین گل هم از راه رسید. این بار کالوم هادسن اودوی بود که موفق به گلزنی شد. او پاس عمقی متئو کواچیچ را از گوشه چپ محوطه جریمه و در مصاف تک به تک با گلر حریف، با ضربه ای دقیق به تور چسباند تا برتری چلسی دو برابر شود.

سه دقیقه به اتمام نیمه اول، نوبت به گل سوم رسید. این بار میسون مونت پاس گل داد و ریس جیمز در مصاف تک به تک با گلر، توپ را به زیبایی با روی پا از روی سر او وارد دروازه کرد تا نیمه اول با برتری 3-0 ابی‌ها به اتمام برسند.

چلسی دقیقه 57 به گل چهارم رسید. بازهم کوواچیچ پاس گل داد و این بار بن چیلول با ضربه پای چپ زمینی خود توپ را به کنج دروازه فرستاد تا حساب کار 4-0 شود.

5  دقیقه بعد نوریچی‌ها گل به خودی زدند تا برتری چلسی به 5 برسد. ارسال از چپ هادسن اودوی را آرونس به اشتباه درون دروازه خودی جای داد.

01657132

دقیقه 65 کار نوریچ با اخراج بن دیویس دشوارتر هم شد.

دقیقه 83 برخورد توپ به دست مدافع نوریچ را داور پس از بازبینی صحنه پنالتی گرفت اما ضربه دروازه بان توانست ضربه مونت را مهار کند. با دخالت وی ای آر پنالتی تکرار شد چرا که پای دروان بان در لحظه خروج از دروازه روی خط قرار نداشت. ضربه مجدد را مونت به گل ششم چلسی تبدیل کرد.

دقیقه 92 بازی چلسی به گل هفتم هم رسید. پاس به عقب روبن لوفتوس چیک را مونت در دهانه دروازه به گل تبدیل کرد تا هت تریکش نیز تکمیل شود.

در نهایت چلسی این بازی را پرگل برد و 22 امتیازی شد. فاصله با لیورپول هم موقتا به 4 امتیاز افزایش یافت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید