این هم یک سرمربی به شدت با غیرت

سرمربیان تیم‌‌‌های فوتبال تیم هایشان را بسیار دوست دارند. اما در این میان بعضی از آنها شدیدتر و شدیدتر. بهترین نمونه این دسته از مربیان دیگو سیمئونه سرمربی تیم آتلتیکو مادرید است. او که حالا یک دهه است هدایت اتلتیکومادرید را به عهده دارد، طلسم ناکامی‌مقابل بارسلونا را نیز باطل کرده است. تیم تحت هدایت این سرمربی آرژانتینی همیشه در تقابل با بلوگرانا ناکام بود، اما در یکی دو سال اخیر شرایط متفاوت شده و آنها دیشب به راحتی موفق به غلبه بر یکی از دو رقیب مهم خود در راه تکرار قهرمانی لالیگا شدند.

اما تماشای این دیدار باعث شد دوباره فرصت دیدن رفتار خاص دیگو سیمئونه در کنار زمین را داشته باشیم. دیگو سیمئونه در تمام طول 90 دقیقه پا به پای بازیکنان تیمش در کنار زمین تحرک داشته و بالا و پایین می‌پرید. شاید اگر یک دستگاه کالری سوز به دیگو سیمئونه وصل شود، متوجه شویم او نیز مانند یک بازیکن انرژی مصرف کرده و با حرکات خاص خود کاری می‌کند بازیکنان داخل زمین و البته هواداران با انرژی و روحیه بالاتری کار خود را انجام دهند.

حتی دیگو سیمئونه در اواخر مسابقه برای لحظاتی جریان مسابقه را کاملا رها کرده و به دنبال امر و نهی هواداران اتلتیکومادرید برای افزایش شدت تشویق بود. ال چولو به سمت تک تک سکوها اشاره کرده و از آنها می‌خواست در دقایق پایانی نیز شرایط را برای بارسلونا دشوار ساخته و فضای ورزشگاه را به سود اتلتیکومادرید رقم بزنند.

برتری 0-2 مقابل بلوگرانا و البته از دست دادن فرصت‌‌‌های فراوان گلزنی نشان داد اتلتیکومادرید حداقل در این مقطع از فصل از بخت بالاتری نسبت به این تیم برای فتح لالیگا برخوردار است. بعدها حتما در تاریخ عنوان خواهد شد که دیگو سیمئونه در دوران دشواری که رئال مادرید و بارسلونا اغلب در اوج قرار داشتند، دو بار موفق به فتح لالیگا شد و حالا او در مسیر سومین قهرمانی نیز قرار دارد.

این هم عکس هائی از سیمئونه در دیدار دیشب با بارسا:

01650123

01650124

01650122

01650120

01650119

01650121

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید