این هم روی دیگر جادوی فوتبال،

هنوز چند روز از پیروزی روحیه بخش 2-0  پی اس جی برابر سیتی در لیگ قهرمانان، نمی‌گذرد که  امروز پی اس جی به روآژون پارک آمده بود تا برابر تیم رده 14 رن قرار بگیرد. میزبان 9 امتیازی بود ولی پی اس جی هر هشت بازی خود را پیروز شده بود و 24 امتیاز داشت.

01650318

در دقیقه 7 بازی روی پاس اشرف حکیمی‌بود که لیونل مسی شانس گلزنی پیدا کرد ولی ضربه او با اختلافی اندک به بیرون رفت. این صحنه همکاری‌‌‌های عالی جوردی آلبا و مسی در بارسا را تداعی می‌کرد.

اما رن به تدریج بر بازی مسلط شد و دو موقعیت خوب را از دست داد تا اینکه پی اس جی روی ضربه امباپه خودی نشان داد. پاس عالی مسی به امباپه رسید ولی ضربه نهایی ستاره فرانسوی خوب نبود.

دقیقه 30 بازی کاشته زیبای مسی به تیر دروازه برخورد کرد در حالی که بازیکنان پی اس جی خود را برای شادی گل مهیا می‌کردند.

دقیقه 35 بازی نیمار روی پاس مسی شانس گلزنی پیدا کرد ولی توپ را گلر در آغوش کشید.

01650311

تا اینکه بازی به دقیقه 44 رسیده بود که رن به گل رسید. سانتر زیبای سولیمانا با ضربه سر لابورده به تور نشست تا نیمه اول را رن برنده به رختکن برود.

 

اما تنها یک دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که رن به گل دوم رسید. ارسال از راست لابورده را تیات با یک بغل پا به طاق دروازه کوبید تا دوربین‌ها روی کیلور ناواس زوم کنند. ناواس امروز از روی نیمکت بازی را نظاره می‌کند و جیجو دوناروما برای دومین بازی متوالی در ترکیب اصلی راهی میدان شده است.

 

01650346

 

پی اس جی دقیقه 68 فاصله را کاهش داد ولی گل کیلیان امباپه پس از بررسی وی ای آر مردود اعلام شد. دقیقه 73 شوت لیونل مسی با فاصله ای اندک از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 81 بازی داور خطای اشرف حکیمی‌روی مهاجم رن را پنالتی اعلام کرد ولی سپس با دخالت وی ای آر به کنار زمین رفت تا صحنه را بازبینی کند. او در ادامه تصمیم خود را پس گرفت تا پی اس جی امیدوار باقی بماند.دقیقه 91 بازی شوت لیونل مسی از بیرون محوطه جریمه از روی دروازه به بیرون رفت تا پی اس جی همچنان در حسرت گل بماند.

در این میان 6 دقیقه وقت اضافه هم به اتمام رسید ولی گلی دیگر از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا این بازی با برتری 2-0  رن به پایان برسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید