این ملوان فرهنگی

در آستانه شب چله باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان  اقدامی‌جالب برای هواداران خود انجام داد که تاکنون کمتر نمونه آن در فوتبال ایران اتفاق افتاده است. ملوانی‌ها در آستانه شب چله – که طولانی‌ترین شب سال است – کارت پستالی را برای ۱۵۰۰ هوادار خود در شهرهای مختلف استان گیلان از جمله بندرانزلی، رشت، آستارا و لنگرود ارسال کرده‌اند. موضوعی که باعث خوشحالی هواداران ملوان شده است.

رامبد رشیدی، قائم مقام باشگاه ملوان در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره گفت: با کمک معاونت فرهنگی باشگاه سعی کردیم کاری کنیم که در ایران برای نخستین بار اتفاق افتاده باشد و به نوعی الگوسازی هم کرده باشیم. ما کارت پستال‌ها را به همراه یک غزل از اشعار حافظ به آدرس هواداران باشگاه که قبلا از طریق پخش یک کتاب دریافت کرده بودیم، ارسال کرده‌ایم.

وی افزود: تعداد این کارت پستال‌ها حدود ۱۵۰۰ عدد بود که ۵۰۰ کارت را به هواداران‌مان در شهر انزلی و ۱۰۰۰ کارت دیگری را نیز برای هواداران ملوان در دیگر شهرهای نزدیک به انزلی ارسال کردیم. تا آخر سال باز هم چنین برنامه‌ای برای هواداران داریم که از ابتدای فصل بودجه مشخصی را به آن اختصاص داده‌ایم.

اقدام جالب باشگاه ملوان در آستانه شب چله!

باشگاه ملوان پیش از این کتابی را بین هواداران خود برای افزایش سطح مطالعه پخش کرده بود و از آن‌ها خواسته بود بعد از تهیه کتاب، عکس کتاب و آدرس خود را برای باشگاه ارسال کنند تا با هدیه‌ای از همراهی آن‌ها در کنار این باشگاه تشکر کند.

اقدام جالب باشگاه ملوان در آستانه شب چله!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید