این فراخوان مورد تایید نیست کلید خورد

سرویس فرهنگ و هنر پایگاه خبری صدای معتمد -فیلم سینمایی این فراخوان مورد تائید نیست بر اساس ایده و متنی از پوریا ضیایی به کارگردانی پوریا ضیایی و امیر سبحانی روز جمعه بیست و پنجم مرداد در یکی از پلاتوهای مرکز شهر تهران کلید خورد.

این فراخوان مورد تایید نیست دومین فیلم سینمایی ضیایی است که بعد از سکته ی مغزی ساخته شده و باز هم نگاهی نو دارد.

این فراخوان مورد تایید نیست برای سینمای هنر و تجربه ساخته می‌شود و اولین تجربه ی فیلمسازی امیر سبحانی محسوب میشود.

در خلاصه داستان فیلم این فراخوان مورد تایید نیست  آمده است: سحر دختری  ۱۷ ساله است که علاقه مند به ساختن فیلم می‌باشد ولی به دلیل سن پایین و جنسیتش کسی او و ایده اش را جدی نمی‌گیرد.سحر فراخوان انتخاب بازیگرانش را به نام کارگردان دیگری منتشر می‌کند. کسی که نه خیلی نام آشناست و نه خیلی غیر آشنا؛ روز انتخاب بازیگر اتفاقاتی میافتد که مسیر داستان اصلی سحر را تغییر می‌دهد.

این بار هم ضیایی دوربین موبایل را برای فیلمبرداری انتخاب کرده است و باز هم عواملی جز اسلامعلی کوچکی به عنوان مدیر روابط عمومی‌ندارد تا نشان دهد از این تجربه ی عجیب فیلم قبلیش راضی است نکته ی جالب در رابطه با فیلم این است که هر آنکس که برای تست بازیگری این فیلم رفته است هم اکنون به عنوان بازیگر در این پروژه حضور دارد.

عنوان بازیگران دیگر اثر به جز سحر قدسی هنوز به طور قطعی مشخص نیست به گفته ی ضیایی چند کارگردان مطرح سینما تا چندی دیگر به عنوان بازیگر جلوی دوربین او خواهند رفت و  نقش خودشان را بازی می‌کنند.

مشترکات این فیلم و فیلم قبلی فیلمساز به قدری زیاد است که بتوان این دو فیلم رو مکمل یکدیگر و حاصل نگاهی تازه از یک فیلمساز مستقل خواند. فیلمبرداری این اثر تا پایان شهریور ماه در کوچه و خیابانهای شهر تهران ادامه خواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید