این بار رحمتی از ساکت الهامی‌شکایت کرد

بنا به اعلام روابط عمومی‌باشگاه آلومینیوم اراک، علاوه بر اتفاقاتی که پیش از مسابقه فینال جام حذفی مقابل رختکن تیم آلومینیوم اراک رخ داد و حواشی زیادی نیز به همراه داشت، یک اظهار نظر از سوی ساکت الهامی‌تیم سرمربی نساجی مازندران موجب شکایت سید مهدی رحمتی از او شد.

ساکت الهامی‌یک روز پس از مسابقه فینال جام حذفی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه زنده تلویزیونی مسائلی را درباره روند حضور سید مهدی رحمتی در اراک و انتخاب به‌عنوان سرمربی این تیم مواردی مطرح کرد تا رحمتی نیز اقدام به شکایت از او کند.

ساکت الهامی‌در بخشی از گفت‌وگوی تلفنی خود عنوان کرد: “ای‌کاش سیاسیون دخالت نکنند. بگذارند مربیان را خود مدیر عاملان انتخاب کنند. نه اینکه شب یک مربی انتخاب بشود، ولی با یک امضا و یک تلفن، یک عده دیگر بیایند و سرمربی شوند. نه اینکه یک ماه و نیم پیش یک عضو هیات مدیره بیاید و بنشیند با یک مربی زیرآب یک مربی را بزنند. ای‌کاش سیاسیون و یک عده در خانه‌هایشان بنشینند تا فوتبال به حقدار برسد. درمورد این قضایا صمد مرفاوی و سیروس پورموسوی می‌توانند گواه صحبت‌های من باشند.”

این اظهارات ساکت الهامی‌موجب شد تا سید مهدی رحمتی به‌صورت شخصی، در نامه‌ای مجزا به سازمان لیگ و رونوشت آن برای کمیته‌های انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال و همچنین یک شکایت شخصی در دادسرا، از سرمربی تیم نساجی مازندران شکایت کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید