اینتر میلان، برنده بازی بزرگ هفته سری آ

شب گذشته و در جریان بازی‌‌‌های سری آ ایتالیا، اینتر میلان با ناپولی دیدار کرد. اینتر میلان بازی را بهتر آغاز کرد و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه هم برای گلزنی داشت، اما این ناپولی بود که به گل اول دست یافت. روی اشتباه نیکو بارلا در میانه میدان، لورنزو اینسینه با پاس خوب خود زیلنسکی را صاحب موقعیت کرد تا او با ضربه ای محکم و دقیق در دقیقه 16 گل اول ناپولی را به ثمر برساند.

01666759

01666762

اما لحظاتی بعد و با بازبینی صحنه بود که اینتر صاحب یک ضربه پنالتی شد. هاکان چالهان اوغلو، ستاره ترکیه ای اینتر پشت توپ قرار گرفت و با ضربه ای زمینی و دقیق موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

در ادامه نیکو بارلا که به دنبال جبران اشتباه خود در سر صحنه گل اول بود، در سمت راست محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شده و می‌توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما ضربه محکم او با عکس العمل تماشایی اوسپینا همراه شد.

اما در اواخر نیمه اول بود که اینتر به گل دوم هم دست یافت. ارسال چالهان اوغلو از سمت چپ با ضربه سر دقیق ایوان پریشیچ از زاویه ای دشوار همراه شد و علیرغم تلاش اوسپینا، توپ وارد دروازه شد تا اینتر به گل دوم نیز دست یافته و با برتری 1-2 راهی رختکن شود.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و در ادامه این اینتر بود که به گل سوم خود هم دست یافت. روی پاس خواکین کوره‌آ به سمت راست، این لائوتارو مارتینز بود که با ضربه ای دقیق گل سوم را نیز به ثمر رساند تا طلسم گل نزدن‌‌‌های این بازیکن بعد از هشت مسابقه شکسته شود.

اما در ادامه در صدد جبران برآمده و در دقیقه 77 یکی از گل‌‌‌های خورده را جبران کرد. دنیس مرتنس پشت محوطه جریمه اینتر صاحب موقعیت شده و با یک ضربه مهار نشدنی و زیبا به گوشه دروازه توانست گل دوم ناپولی را وارد دروازه اینتر کند.

در دقیقه 82 زیلنسکی فرصت بسیار خوبی برای زدن گل سوم ناپولی هم داشت، اما ضربه او با اختلاف کمی‌از کنار دروازه سمیر هندانوویچ به بیرون رفت. در اوقات اضافی ناپولی فاصله ای تا زدن گل تساوی نداشت اما ضربه سر ماریو روی را هندانوویچ به شکل خیره کننده ای دفع کرد. در ثانیه‌‌‌های پایانی ضربه مرتنس به آسمان رفت و اینتر میلان در این دیدار نفس گیر 2-3 ناپولی را مغلوب کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید