ایراندوست و برد تیم ملی فوتبال زنان ایران برابر اردن

مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران پس از پیروزی تیم ملی فوتبال زنان ایران مقابل اردن در ضربات پنالتی و صعود به جام ملت‌های آسیا برای نخستین‌بار،  گفت: خدا را شاکرم به خاطر لطف و بزرگی‌اش؛ قدردان تک تک شاگردانم هستم که با غیرت و تلاش به مصاف حریف قدرتمند خود رفته و تا دقیقه آخر از جنگیدن دست بر نداشتند و در نهایت پیروز میدان شدند.

ایراندوست افزود: برای اولین بار پرواز اختصاصی برای این تیم در نظر گرفته شد، برنامه‌ها و اردوهای داخلی و برون مرزی ما تک به تک اجرا شد، برای نخستین بار به تیم ملی فوتبال زنان ارزش و بهایی داده شد که نتیجه‌اش صعود تاریخی به جام ملتهای فوتبال بانوان آسیا بود؛ در واقع عزیزی خادم با شخصیتی که به تیم داد، باعث شد تا دختران ایران زمین در کنار کادر زحمتکش تیم ملی فوتبال زنان، در عرصه آسیایی موفق شود.

وی با تمجید از عملکرد شاگردان خود گفت: تلاش‌های شبانه روزی شاگردانم به بار نشست؛ حمایت‌های رییس فدراسیون باعث صعود ایران به جام ملتها شد. از وی به خاطر تمام حمایت‌هایش تشکر می‌کنم و امیدوارم با حمایت‌های بیش از پیش از تیم ملی فوتبال زنان افتخار آفرین ایران، بتوانیم باز هم باعث شادی مردم عزیز کشورم باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال زنان با اشاره به جدال با اردن گفت: دیدار سختی را پشت سر گذاشته و در نهایت در ضربات پنالتی پیروز شدیم؛ دروازه بان تیم ملی فوتبال زنان ایران در این دیدار خوش درخشید و با مهار دو پنالتی باعث شد تا اکنون جشن شادی و صعود به جام ملتهای۲۰۲۲ در هند را بگیریم. از کادرفنی و تمامی‌بازیکنانم تشکر می‌کنم.

او در بخش پایانی صحبت‌های خود با قدردانی از حمایت‌های انجام شده، گفت: از تمامی‌کسانی که در این صعود نقش داشته مخصوصا شهره موسوی تشکر می‌کنم که ما را در این راه سخت تنها نگذاشته و کادر فنی به همراه بازیکنان تیم ملی پاسخ حمایتهایشان را با این صعود دادیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید