اگر استقلال هم صدر جدول بود پشتکاری برای ادامه مسابقات وجود داشت؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا رجبی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص شرایط استقلال در این روزهای کرونایی، گفت: نشانه‌هایی از عملکرد مثبت سعادتمند در استقلال می‌بینیم  و خوشبختانه درصدی از پول بازیکنان پرداخت شده است.

رضا رجبی افزود: خوشبختانه با آمدن سعادتمند به بدنه تیم فوتبال استقلال دو زمین تمرین برای تیم فراهم شده است و تمام این کار‌ها نشان از عمکرد خوب سعادتمند در استقلال بوده است برهمین اساس امیدوارم از همه طریق بویژه از سوی هوادارن حمایت شود تا بتواند در استقلال عملکرد خوبی داشته باشد.

رجبی در خصوص  از سرگیری مسابقات فوتبال از اوایل تیرماه اظهار داشت: یک چیز که ذهن مرا بسیار به خود مشغول کرده این است که نمی‌دانم اگر تیم فوتبال استقلال هم به جای پرسپولیس در صدر جدول بود این همه پشتکار و اصرار برای ادامه مسابقات وجود داشت یا خیر؟.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در ادامه تصریح کرد: به نظرم تصمیم ادامه مسابقات لجبازی با بیشتر تیم‌های لیگ‌برتر بود، چون همه تیم‌ها اعلام کرده بودند هم از لحاظ بهداشتی و هم اقتصادی در شرایطی نیستند که مسابقات را برگزار کنند و از طرفی همه استرس این ویروس را دارند.

وی افزود: درسال ۶۳ ما صدرجدول مسابقات بودیم که در تهران بمباران شد و مسابقات را تعلیق کردند، اما الان شرایط فرق کرده و همه تلاش‌ها برای یک تیم انجام می‌شود، بنظرمن می‌توانستند این فصل را تعلیق کنند و با همفکری چهار تیم را به عنوان سهمیه آسیایی اعلام کنند تا اینکه در این شرایط بسیار خطرنان  استرس زا تصمیم به برگزاری مسابقات کنند.

رجبی ادامه داد: این را قبول دارم که برگزاری مسابقات فوتبال برای نشاط و شادابی جامعه بسیار خوب است، اما وقتی تماشاگری در استادیوم نباشد چه نشاطی به جامعه بازخواهد گشت؟ در حال‌حاضر چگونه و با کدام پول می‌خواهند تمرین کنند و در مسابقات حاضر شوند؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید