اکبر محمدی: علی حمودی و سعید واسعی را از دست دادیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اکبر محمدی سرپرست مدیرعاملی پیکان درخصوص ورودی و خروجی‌‌‌های پیکان گفت: علی حمودی و سعید واسعی را از دست دادیم. واسعی یک سال با ما قرارداد دارد. ایشان به صورت یک طرفه قراردادش را فسخ کرده است.

اکبر محمدی اظهار کرد: هر ثبت فسخی به معنای تأیید آن نیست. ما این هفته جلسه ای خواهیم داشت تا مدارک و مستنداتمان را ارائه کنیم و ایشان نیز باید مدارکشان را ارائه دهند.

او گفت: اگر فسخ قرارداد سعید واسعی تأیید نشود، هم باشگاه تراکتورسازی جریمه و پنجره نقل و انتقالاتی آنها بسته خواهد شد و هم خود واسعی باید غرامت بپردازد. من نمی‌دانم بر اساس چه دلیل و مدرک محکمه پسندی این اتفاق افتاده است.

سرپرست مدیرعاملی پیکان اضافه کرد: تا قبل از این مسئله قرار بود مذاکره ای داشته باشیم و یک تصمیم خوب برای باشگاه و سعید بگیریم. او علاقه مند بود که راهی استقلال شود ولی مدیران آنها هیچ تلاشی برای انجام مذاکره از خود نشان ندادند و تنها باشگاهی که برای به خدمت گرفتن واسعی ابراز علاقه کرد، فولاد خوزستان بود.

اکبر محمدی ادامه داد: فولادی‌ها به ما نامه دادند و پس از انجام مذاکرات، با آنها به توافق رسیدیم. به واسعی اعلام کردیم که می‌تواند با فولادی‌ها وارد مذاکره شود و من نمی‌دانم این وسط چه اتفاقی افتاد که سعید واسعی از باشگاه تراکتوری سر در آورد که آنها نیز هیچ درخواست و نامه ای برای جذب این بازیکن به ما ارسال نکردند.

اکبر محمدی گفت: دروازه بان ارمنی تیم یعنی آرام هایراپتیان و مهران موسوی قراردادشان تمام شد و با ما تمدید نکردند. موسوی با یک قرارداد مالی عجیب و غریب راهی فولاد شد. بازیکنانی که زیر یک میلیارد تومان با ما قرارداد داشتند و جزو ارکان اصلی تیم بودند، قصد داشتیم قرارداد آنها را افزایش دهیم ولی زمانی که با آنها وارد مذاکره شدیم، در همان صحبت‌‌‌های اولیه اعلام کردند که پیشنهاد تیم ما با پیشنهاداتی که سایر تیم‌ها به آنها داده اند، اختلاف خیلی زیادی دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید