اکبرپور: هواداران بدانند استقلال متعلق به آنهاست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا اکبرپور پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در واکنش به خصوصی‌سازی باشگاه استقلال گفت: امیدوارم روند واگذاری به صورت اصولی انجام شود و موضوع به گونه‌ای شود تا افرادی بیایند که شایستگی کار در استقلال را دارند و بتوانند درآمدزایی کنند.

علیرضا اکبرپور با بیان اینکه در این باره کارهایی صورت گرفته است و همه می‌دانند واگذاری این دو باشگاه کار ساده‌ای نیست، اظهارکرد: هواداران بدانند استقلال متعلق به آنهاست و سرمایه باشگاه چیزی نیست جز همین عشقی که همه ما به باشگاه داریم.

اکبرپور پیرامون برگزاری جلسه‌اش با مدیرعامل باشگاه استقلال ابراز کرد: سعادتمند از پیشکسوتان برای حضور در این جلسه دعوت کرده بود و ما به عنوان پیشکسوتان برای این که حمایت خودمان را نشان دهیم، آمدیم.

سرمربی نوجوانان استقلال اضافه کرد: البته صحبتی با بنده نشد اما پیشکسوتان همه عاشقان استقلال هستند که عمر خود را برای تیم گذاشته‌اند و بسیاری از افراد می‌توانند با حضور در این کمیته به باشگاه کمک کنند.

وی اضافه کرد: صحبت‌های خیلی مثبتی مطرح شد و امیدوارم سعادتمند بتواند برنامه‌هایش را عملی کند تا استقلال به جایگاه اصلی‌اش برسد و ما نیز هر کاری بتوانیم انجام می‌ دهیم تا این اتفاق در این دوره رخ بدهد.

اکبرپور با تاکید براینکه سعادتمند قبلا در هیات مدیره بوده و از بدهی‌ها خبر دارد و اینکه باشگاه را در این وضعیت عهده‌دار شده اصلا بحث کم و کار ساده‌ای نیست، یادآورشد: کمیته فنی استقلال باید در باشگاه تعیین کننده باشد.

اکبرپور درباره وضعیت باشگاه استقلال و خطر بسته شدن سه پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم, اظهار داشت: وضعیت استقلال واقعاً بد است. فکر می‌کنم مدیران قبلی باشگاه نباید اجازه می‌دادند کار به اینجا برسد.

وی افزود: الان همه به جای مصاحبه علیه هم, باید دست به دست هم بدهند تا مشکل اصلی حل شود, چون حیف است که پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه بسته و یا امتیازی کسر شود, حتی ممکن است تیم به رده پایین‌تره هم سقوط کند.
سرمربی نوجوانان استقلال خاطرنشان کرد: باید یقه هر کسی را که عامل این وضع بوده است، بگیرند و او را بازخواست کنند. این وسط پول‌های زیادی حیف و میل شده است و باز هم حیف و میل خواهد شد.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید