اکبرپور: مدیر باید در ابتدا مشکلات مالی را حل کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا اکبرپور سرمربی تیم نوجوانان استقلال با بیان اینکه یشترین مشکل استقلال، مشکل مالی بوده و همه کاستی‌های تیم از این موضوع است، گفت: به نظر من مدیر تیم باید در ابتدا مشکلات مالی را حل کند حالا مدیرعامل می‌تواند یا پولدار باشد و یا از طریق ارتباطات خود برای باشگاه، منابع مالی تامین کند.

علیرضا اکبرپور با ابراز خرسندی از انتصاب احمد سعادتمند، به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال اظهارکرد: امیدوار هستم سعادتمند این شرایط را مدیریت کند و استقلال را از این بحران عبور دهد.

اکبرپورتصریح کرد: خوشحال هستم که استقلال مدیر خود را شناخت چرا که مدت زیادی بود که استقلال مدیرعامل نداشت و این موضوع مشکلات زیادی برای تیم به وجود آورده بود.

وی یادآورشد: هواداران استقلال منتظر هستند تا مدیرعامل باشگاه مشکلات را برطرف کند و به بدهی‌ها رسیدگی شود تا استقلال دچار محرومیت‌های سنگین فیفا نشود.

اکبرپور خاطرنشان کرد: سعادتمند در گذشته عضو هیات مدیره باشگاه بوده است و امیدوارم با تجاربی که در حوزه مدیریت دارد، بتواند به مشکلات متعدد استقلال رسیدگی کند.

سرمربی تیم نوجوانان استقلال همچنین گفت: متأسفانه بله! دیگر چه اتفاقی باید بیفتد که سازمان لیگ متوجه وضعیت بد این روز‌ها بشود؟! همه چیز دارد به سادگی مشخص می‌کند اوضاع خوب نیست ولی باز می‌بینیم شرایط را به گونه‌ای پیش می‌برند که لیگ برگزار شود.

وی ادامه داد: در لیگ انگلیس یک نفر در تیم که بازیکن هم نیست کرونا می‌گیرد و کل تیم را به قرنطینه می‌برند تا مشکلی برای اعضا و خانواده‌های‌شان به‌وجود نیاید. الان بازیکنی که از تمرین رفته خانه و با همسر و پدر و مادرش شام خورده یا کنار همسر و فرزندش است ناقل باشد تکلیف چیست؟ اگر یک نفر جانش را از دست بدهد فاتحه فوتبال ما خوانده است.

اکبرپور یادآورشد: این جام‌ها ارزش این کار‌های خطرناک را ندارد. هر کس جام می‌خواهد، جامش را بدهند و هر تیمی‌نمی‌خواهد به دسته پایین برود نگهش دارند و لیگ را با این وضعیت ادامه ندهند. وضعیت استقلال هم طوری است که بازیکن ندارد و شاید لازم شود من هم برای این تیم بازی کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید