اکبرپور: قحطی مدیر آمده است!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا اکبرپور پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به جای اینکه بازیکن خارجی جذب کنیم باید مدیر خارجی جذب کنیم، گفت: قحطی مدیر شده که تیم بزرگی همچون استقلال ۵ ماه بدون مدیرعامل است و هیئت مدیره کاملی هم ندارد.

علیرضا اکبرپور افزود:فرهادمجیدی حق دارد، از زمانی که آمده تیم هزاران مشکل داشته، بازیکن خواسته خود را به مجیدی مطرح می‌کند و مجیدی هم باید این خواسته‌ها را به یک نفر منتقل کند، اما کسی نیست؛ به همین دلیل به او هم فشار وارد می‌شود و انتقاد می‌کند.

او با تاکید بر اینکه تیم استقلال به حال خود رها شده است، ادامه داد: ای کاش فتح‌الله‌زاده را فراری نمی‌دادند تا حداقل خیال ما و هوادارن راحت بود که تیم مدیرعامل دارد.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه فتح‌الله‌زاده هم از این باشگاه رفت تا همچنان تیم بزرگی، چون استقلال بدون مدیرعامل باشد، یادآورشد: به عنوان پیشکسوت استقلال خواهش می‌کنم تکلیف این تیم را روشن کنید، وضعیت بدهی‌ها رامشخص کنید، ما و هواداران هر روز استرس داریم که مبادا محروم شویم و یا اتفاق دیگری برای باشگاه بیفتد.

اکبرپور خاطرنشان کرد:وزارت ورزش ۵ ماه است که این تیم را بلاتکلیف نگه داشته است، واقعا هوادار حق دارد که نسبت به وزارت بدبین باشد، مگر می‌شود وزارتخانه‌ای متولی یک باشگاه باشد، اما باشگاه ۵ ماه نه هیئت مدیره داشته باشد نه مدیرعامل؟

او در ادامه افزود: استقلال از پرافتخارترین تیم‌های فوتبال ایران است و هوادارانش همیشه از این تیم برد می‌خواهند. هوادار استقلال با یک برد یا باخت تیم یک هفته خوشحال است یا ناراحت. بازیکنی که پیراهن استقلال را می‌پوشد باید این نکته را در ذهن داشته باشند که استقلال با همه تیم‌ها فرق دارد.

اکبرپور تصریح کرد: بازیکن در این تیم باید آنقدر در زمین بدود که وقتی بعد از بازی می‌خواهد از زمین خارج شود روی پاهایش راه برود. به همین دلیل بازیکنانی که حضور در این تیم را انتخاب می‌کنند، باید بدانند پیراهن چه تیمی‌را پوشیده‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید