اکبرپور: روند واگذاری استقلال باید اصولی انجام شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا اکبرپور پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در واکنش به خصوصی‌سازی باشگاه استقلال گفت: امیدوارم روند واگذاری به صورت اصولی انجام شود و موضوع به گونه‌ای شود تا افرادی بیایند که شایستگی کار در استقلال را دارند و بتوانند درآمدزایی کنند.

علیرضا اکبرپور با بیان اینکه در این باره کارهایی صورت گرفته است و همه می‌دانند واگذاری این دو باشگاه کار ساده‌ای نیست، اظهارکرد: هواداران بدانند استقلال متعلق به آنهاست و سرمایه باشگاه چیزی نیست جز همین عشقی که همه ما به باشگاه داریم.

اکبرپور پیرامون برگزاری جلسه‌اش با مدیرعامل باشگاه استقلال ابراز کرد: سعادتمند از پیشکسوتان برای حضور در این جلسه دعوت کرده بود و ما به عنوان پیشکسوتان برای این که حمایت خودمان را نشان دهیم، آمدیم.

سرمربی نوجوانان استقلال اضافه کرد: البته صحبتی با بنده نشد اما پیشکسوتان همه عاشقان استقلال هستند که عمر خود را برای تیم گذاشته‌اند و بسیاری از افراد می‌توانند با حضور در این کمیته به باشگاه کمک کنند.

وی اضافه کرد: صحبت‌های خیلی مثبتی مطرح شد و امیدوارم سعادتمند بتواند برنامه‌هایش را عملی کند تا استقلال به جایگاه اصلی‌اش برسد و ما نیز هر کاری بتوانیم انجام می‌ دهیم تا این اتفاق در این دوره رخ بدهد.

اکبرپور با تاکید براینکه سعادتمند قبلا در هیات مدیره بوده و از بدهی‌ها خبر دارد و اینکه باشگاه را در این وضعیت عهده‌دار شده اصلا بحث کم و کار ساده‌ای نیست، یادآورشد: کمیته فنی استقلال باید در باشگاه تعیین کننده باشد.

بازیکن اسبق تیم استقلال در خصوص وضعیت تیم استقلال اظهار داشت: استقلال پرافتخارترین تیم فوتبال ایران است که همیشه یا قهرمان بوده یا جزو مدعیان. شما نمی‌توانید وقتی در ابتدای هر لیگ می‌خواهید از تیم‌های مدعی اسم ببرید استقلال را حذف کنید.

وی ادامه داد: هواداران همیشه از این تیم انتظار دارند و دل‌شان می‌خواهد استقلال حتی در بازی‌های تدارکاتی هم برنده باشد و شکست مقابل فولاد و تساوی با سایپا آن‌ها را ناراحت می‌کند. البته باید قبول کنیم استقلال در شرایط سختی قرار گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید