اکبرپور: اگر استراماچونی برگردد باز هم استقلال ابتدای فصل را می‌بینیم؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا اکبرپور پیشکسوت باشگاه استقلال درباره استعفای فرهاد مجیدی گفت: شرایطی که به وجود آمده بود حواشی زیادی را به وجود آورده بود. از وقتی فرهاد در استقلال بود هیچ هماهنگی بین مدیریت و سرمربی وجود نداشت.

علیرضا اکبرپور افزود: همیشه با هم مشکل داشتند و این خودش عاملی بود که استقلال از آن ضربه خورد. اگر فرهاد مجیدی می‌ماند این مشکلات هم باقی می‌ماندند و شرایط از این که هست سخت تر می‌شد. شاید اصلا فرهاد را هم نگه نمی‌داشتند.

اکبرپور درباره گمانه زنی هایی مبنی بر بازگشت استراماچونی عنوان کرد: پارسال استرا آمد و استقلال را ساخت و تیم را تا صدر جدول هم آورد اما متاسفانه رفت. هواداران این مربی را دوست دارند.

وی افزود: نمی‌دانم اگر استراماچونی برگردد همان شرایط پارسال به وجود می‌آید و باز هم همان استقلال ابتدای فصل را می‌بینیم یا خیر. البته او مربی توانمندی است و پارسال هم این را نشان داد و تا صدرجدول آمد. نمی‌دانم او را می‌توانند بیاورند یا خیر و این مساله به توانایی‌‌‌های مدیریت تیم برمی‌گردد.

اکبرپور درخصوص زد و خورد شب گذشته هواداران و بازیکنان استقلال در فرودگاه گفت: هواداران چندین سال است که اذیت و سرخورده شده اند و هر وقت خواسته‌اند کمی‌بخندند، کاری کردند که خنده هایشان به گریه تبدیل شود اما به هر حال هواداران هم باید آگاه باشند و این راهش نیست که بروند و با بازیکنان درگیر شوند.

اکبرپور خاطرنشان کرد: خیلی از این بازیکنان شاید بروند شاید هم بمانند. بازیکن تلاشش را کرده است و اگر در زمین ضعیف است به انتخاب‌ها و به مدیریت برمی‌گردد. در این حالت هم هوادار باید باهوش باشد. درست است که هواداران تمام این سال‌ها اذیت شده اند اما این حرکت از هواداران استقلال قابل قبول نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید