اکبرپور: استقلال در بازی برابر الاهلی عربستان عالی بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا اکبرپور مهاجم سال‌‌‌های نه چندان دور استقلال در مورد عملکرد مهاجمان استقلال در بازی با الاهلی و اینکه آیا نامجومطلق در بازی امشب دوباره باید از سه عنصر تهاجمی‌خود به صورت همزمان استفاده کند یا خیر گفت: مهدی قایدی، ارسلان مطهری و شیخ دیاباته بازیکنان خیلی خوبی هستند و این را ثابت کرده اند.

علیرضا اکبرپور اظهار کرد: وقتی یک تیم چنین دارایی ارزشمندی دارد باید از آن استفاده کند. وقتی این سه بازیکن به صورت همزمان در زمین هستند حریف استرس می‌گیرد و بازیکنان حریف دچار ترس می‌شوند.

او تصریح کرد: استقلال در بازی برابر الاهلی عربستان عالی بود اما پاختاکور تیمی‌است که قدرتی بازی می‌کند. بازی با تیم‌‌‌های قدرتی برای تیم ایرانی کمی‌سخت است و اگر استقلال غفلت کند ممکن است ضد حمله بخورد.

اکبرپور در پاسخ به این پرسش که «عملکرد مجید نامجو مطلق در بازی برابر الشرطه و الاهلی چطور بود» گفت: نامجومطلق بازیکن بزرگی بوده است و در بازی با الشرطه نشان داد توانایی بالایی در مربیگری دارد، او پیروز نیمه مربیان بود و استقلال در نیمه دوم به بازی برگشت. در بازی با الاهلی استقلال خیلی متفاوت بازی کرد و نتیجه به دست آماده نشان داد می‌شود به نامجومطلق اعتماد کرد.

وی افزود: البته فکر می‌کنم نامجو مطلق در صورت ماندن در استقلال باید دستیاران بهتری برای خودش انتخاب کند. با توجه به لغو حضور مربیان خارجی در فوتبال ایران من خودم دوست دارم به نامجو مطلق در فصل پیش رو فرصت داده شود.

اکبرپور خاطرنشان کرد: شاید یک مربی نظرش این باشد که در نیمه اول بخواهد بازی را کنترل کند و در نیمه دوم ۳ فوروارده بازی کند اما من خودم دوست دارم به عنوان یک مربی با نتیجه ۴-۲ پیروز شوم تا نتیجه ۱-۰ پس وقتی سه مهاجم مثل دیاباته، قایدی و مطهری دارم از ابتدا با سه مهاجم وارد زمین می‌شدم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید