اولین جوان اردوی تیم ملی: یاسین سلمانی

سلمانی در لیگ نوزدهم توسط امیرقلعه نویی به لیگ برتر رسید و فرصت حضور در یک مسابقه را هم پیدا کرد. این بازیکن جوان اما در لیگ بیستم با اعتماد بیشتر محرم نویدکیا مواجه شد و توانست خودش را بیشتر از گذشته به ترکیب برساند و با 4 گل و ارسال 4 پاس گل در دقایق کوتاهی که در زمین حضور داشت، نشان داد که می‌تواند بازیکن بزرگی برای سپاهان و حتی تیم ملی باشد.

سلمانی که یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی جوانان نیز بود، در پنجره تابستانی لیگ بیست و یکم با نمایش هایی که فصل قبل ارائه کرد، علی رغم سن و سال پایینی که دارد با پیشنهاداتی از سه کشور پرتغال، ایتالیا و بلژیک نیز مواجه شد، ولی برای اینکه فرصت تطابق با فرهنگ و شرایط فنی تیم جدیدش را داشته باشد، تصمیم گرفت یک فصل دیگر در سپاهان بماند و در سال آینده به تیمی‌اروپایی اضافه شود.

یاسین که در مصاحبه خود یکی از آرزوهایش را دعوت شدن به تیم ملی گفته بود، حالا در تیم ملی به دنبال نشان دادن توانایی هایش و ادامه حضور در لیست است؛ هدفی که با پایان اردو باید دید چقدر به آن نزدیک خواهد شد.

سلمانی البته کار سختی در ترافیک خط میانی تیم ملی با حضور بازیکنان شاخص دارد، اما قدرت حمل توپ بالا، توانایی شوتزنی با هر دو پا، هوش بالا و تکنیک بسیار خوبی که این بازیکن رشد یافته در آکادمی‌سپاهان دارد، او را امیدوار کرده است که حضوری ثابت در اردوهای آینده تیم ملی داشته باشد.

01637856

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید