اولیایی: پیراهن باشگاه استقلال برای دلالان گشاد است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سید کاظم اولیایی مدیرعامل پیشین آبی پوشان گفت:فوتبال سالم حکم می‌کند نتیجه یک بازی داخل زمین و بر اساس توانمندی‌های کادر فنی و بازیکنان رقم بخورد نه این که یکسری افراد که مسئولیت هم دارند با صحبتهای خود بازی را به جنجال و حاشیه بکشند.

سید کاظم اولیایی با بیان اینکه این درست نیست که بلافاصله بعد از مشخص شدن قرعه کشی آقایان بر علیه تیم رقیب موضع بگیرند، اظهار کرد: فقط می‌توانم آرزو کنم که استقلال برنده این بازی باشد.

اولیایی در خصوص برخورد دو تیم استقلال و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: با دیدن رفتار بعضی از مسئولان دو تیم تاسف می‌خورم که این آقایان باید در هرم تصمیم گیری فوتبال جایی داشته باشند.

وی ادامه داد: آن آقای پیشکسوتی که خودش بارها فضای این مسابقات را احساس کرده و از حاشیه‌های آن با خبر است به جای آن که برای تضعیف حریف و بالا بردن شانس پیروزی تیم خودش دست به حاشیه سازی و جو سازی به منظور تضعیف حریف بزند، باید به فکر تقویت تیم خودش باشد.

مدیر سابق استقلال در خصوص فضای نقل و انتقالاتی که رفته رفته به آن نزدیک می‌شویم بیان داشت: در شفافیت دو اصل بسیار مهم است. اول این که باشگاه شفافیت داشته باشد و با هوادارش صادق و رو راست باشد و دوم این که تصمیم گیرندگان در باشگاه به هیچ وجه تحت تاثیر فضای هواداری در نقل و انتقالات قرار نگیرند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد هواداران زیاد است و آنها تعدد سلیقه دارند. مدیران نباید چشم و گوش شان به فضای مجازی باشد و هرکه نامش در این فضا مطرح شد برای استقلال کاندید شود.

اولیایی یادآورشد: بسیاری از دلالان هستند که با صرف هزینه در این فضا برای بازیکنان خود بازار گرمی‌می‌کنند و در نهایت بازیکنانی را به باشگاه می‌دهند که با گذشت زمان مشخص می‌شود در حد و اندازه نام این باشگاه نیستند و اصطلاحا می‌گویند پیراهن باشگاه برای آنها گشاد است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید