اولیایی: پوپولیست نباشیم. کنفدراسیون فوتبال آسیا همه چیز را می‌داند.

عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای «کاظم اولیایی» در گفت و گویی تلویزیونی پیرامون دلایل حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا اظهار داشت: کسی که ساختار فدراسیون و کمیته را نمی‌شناسد و نمی‌داند سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال تمام مدارک را به کمیته می‌دهد، نباید در خصوص این مساله صحبت کند.

وی ادامه داد: دوگانگی عجیبی در این مورد وجود دارد. وقت مردم را نگیرید. همه می‌دانند این دو باشگاه کلی مشکل دارند. چون این آقا (مجید صدری) می‌خواهد حکم مدیرعاملی بگیرد، تمام معایب را نادیده می‌گیرد.

وی ادامه داد: سال‌‌‌های قبل کلی جریمه شدیم و امسال هم همین اتفاق می‌افتد. ما مثل پلیس به علاوه ۱۰ هستیم و فقط مدارک را می‌بینیم. سهیل مهدی همه تذکرات را دادند. این گزارشات به مهدی داده شده و این مدارک همگی مطرح شده است. یا آقایان از مسائل بی خبر هستند یا نمایندگان آنها همه چیز را به آن‌ها نمی‌گویند. چه ارتباطی به ما دارد؟

عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای تصریح کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا خودش شرایط را می‌داند. خود هواداران هم از شرایط آگاه هستند. دوره برخی کارها گذشته است. مردم این موضوعات را می‌فهمند. اگر تیم‌‌‌های ما با آبروریزی می‌رفت بهتر بود یا الان. با افتخار گفتم که رای من منفی است. آیا حیثیت نظام جمهوری اسلامی‌ایران ارزش ندارد؟ معلوم می‌شود خائن چه کسی است. مگر می‌شود برای میل آقایان دروغ بگویم؟

اولیایی ادامه داد: بنده چون سخنگو هستم، صحبت کردم وظیفه داشتم حرف بزنم. افتخار هم می‌کنم که حقایق را گفتم. صورت جلسه‌ها همگی موجود هستند. برخی حرف‌ها سخیف هستند. همین الان یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس مصاحبه می‌کند که بدهی پدیده مشهد را بدهید. من نمی‌توانستم دروغ بگویم.

وی تصریح کرد: برخی نامه‌ها را اشتباه بارگذاری کردند. ما نباید مردم را خرج کنیم. برای اخذ مجوز باید یکسری الزامات را به AFC می‌دادیم. کمیته بدوی حکم سه ماه را نداده است. فرصت سه ماهه بر اساس آیین نامه دوره قبل بود و اشتباه اعلام شد.

عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای بیان کرد: حرف‌‌‌های پوپولیستی دیگر ارزشی ندارد. صدری در جایگاهی نیست که خط کشی سیاسی کند. باید تجدید نظر کند. من شناخته شده هستم. سال قبل هم کنفرانس خبری داشتیم و همه حرف‌ها زده شده است. یکی از اصولی که باید انجام می‌دادیم پرداخت بدهی‌ها است. روش باشگاه‌‌‌های حرفه ای به این شکل نیست که صدری می‌داند.

اولیایی در پاسخ به این پرسش که چرا پارسال  تیم‌ها را تایید کرد اما امسال نه، گفت: ما سال گذشته هم تایید نکردیم. وزیر وقت سال گذشته به کنفدراسیون فوتبال آسیا رفت و تعهد کتبی داد. ۱۲۰ هزار دلار هم جریمه شدیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید