اولیایی: قضاوت درباره تیم فوتبال استقلال زود است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال درخصوص اعلام جرم برای تعدادی از داوطلبان برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون عنوان کرد: اینطور سنگ‌اندازی‌ها برای کل فوتبال خوب نیست. مگر جرمی‌ثابت شده که اعلام می‌شود؟ اینکه از قبل برای یک موضوع فضاسازی کنیم به نفع نظام و فوتبال نیست. ما در فوتبال کارشناسان بسیار خبره ای داریم که بهتر است آنان مسائل را تحلیل و صحبت کنند.

کاظم اولیایی درباره وضعیت تیم استقلال اظهار داشت: به نظرم با توجه به شیوع کرونا و اینکه هنوز تیم‌ها شکل کلی به خود نگرفته‌اند، قضاوت درباره استقلال زود است. اما در کل این تیم ظرفیت قهرمانی و بازی‌های خوب را دارد.

مدیرعامل اسبق استقلال تصریح کرد: قطعا دود این مداخلات بی‌مورد در چشم هوادار می‌رود و به نظرم تعیین نشدن مدیرعامل باشگاه استقلال تا امروز تا حدودی به همان جلسه نمایندگان مجلس مربوط می‌شود.در این زمینه بهتر است آقای قاضی زاده هاشمی‌و مدیران اسبق استقلال نشستی را با یکدیگر برگزار کنند.

اولیایی اظهار داشت: نمایندگان برای آن جلسه، تعدادی از بازیکنان قدیمی‌استقلال را دعوت کرده بودند، در صورتی که اگر دنبال کارشناس هستند بهتر است از مدیر پیشکسوت استفاده کنند، زیرا بازیکن در مسائل فنی داخل زمین متخصص است اما یک مدیر درباره تامین اعتبارات، نحوه قراردادها و… حرف برای گفتن دارد.

وی افزود: وقتی نمایندگانی که وظیفه قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای آن را بر عهده دارند، به پیشنهاد کانون هواداران برای مدیریت این باشگاه جلسه‌ای تشکیل می‌دهند و سپس برای وزارت ورزش تعیین تکلیف می‌کنند، وزارت ورزش هم حق دارد که بگوید اجازه دهید ما کار خودمان را انجام دهیم.

اولیایی درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال و نفی قانون بازنشستگی در آن گفت: این قانون دولتی است در صورتی که ما ماهیت فدراسیون را غیردولتی می‌دانیم پس قوانین استخدامی‌در آنجا ساری و جاری نیست. کمک‌های دولتی دریافت می‌کند اما کمک دولتی با ردیف بودجه دولتی فرق دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید