اولیایی: در پرونده‌ ویلموتس باید از وکلای با سابقه کمک بگیریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: وقتی فوتبال ما ضرر می‌کند نباید همه مخالف باشیم و بخواهیم دنبال مقصر بگردیم، بلکه باید کمک کنیم تا این پرونده‌ها جمع شود.

کاظم اولیایی افزود: ما باید راهکارهای دفاع را بهتر بشناسیم و نباید سریع تقصیر را گردن کسی بیاندازیم. در شرایط فعلی باید از فرصت استفاده کنیم و ساختار فوتبال را درست کنیم. مجمع هم باید تشکیل شود تا هرچه سریعتر به شرایط ایده‌آل برسیم.

وی در خصوص لزوم داشتن تیم حقوقی قوی در فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های بزرگ کشور اظهار داشت: به نظر من باید از وکلای با سابقه که در پرونده‌های بین المللی زیادی برنده بودند، استفاده کنیم.

اولیایی با بیان اینکه ما برای فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های بزرگ یک تیم حقوقی قوی شامل وکلای کارکشته نیاز داریم، تصریح کرد: واقعیت این است که با وکلای جوان و بی تجربه نمی‌شود در پرونده‌های بین المللی پیروز شد.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در پاسخ به این مساله که آیا بهتر نیست پرونده ویلموس به دادگاه CAS برده شود؟ تاکید کرد: حتماً باید این اتفاق رخ بدهد البته این مساله باید با وجود وکلای خبره و با تجربه باشد که عرق ملی داشته باشند.

وی با بیان اینکه وکلای باتجربه ایرانی می‌توانند از منافع کشورمان دفاع کنند، تصریح کرد: به نظر من پرونده ویلموتس جای دفاع دارد، اگر از تیم حقوقی و وکلای قدرتمند استفاده شود.

او ادامه داد: ما باید از وزارت امور خارجه درخواست کنیم تا وکلای قوی و تیم‌های حقوقی قوی به فوتبال بدهند. الان بهترین فرصت است تا از این ظرفیت استفاده کنیم تا دیگر کشورمان در پرونده‌های حقوقی خارجی بازنده نباشد. واقعا با دو جوان ‌نمی‌شود در پرونده‌های حقوقی سنگین پیروز شد.

اولیایی یادآورشد: به نظر من باید از وکلای با سابقه که در پرونده‌های بین المللی زیادی برنده بودند، استفاده کنیم. ما برای فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های بزرگ یک تیم حقوقی قوی شامل وکلای کارکشته نیاز داریم. واقعیت این است که با وکلای جوان و بی تجربه نمی‌شود در پرونده‌های بین المللی پیروز شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید