اولیایی: در فوتبال ایران سلیقه‌ای رفتار می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق استقلال در پاسخ به این سوال که مدیران ارشد ورزش کشور کجا هستند، گفت: الان وظیفه مدیران دستور دادن و مسئولیت قبول نکردن است. رئیس‌جمهور سابق ما مربی تغییر می‌داد.

کاظم اولیایی با بیان اینکه الان باید مسئولان این کار مشخص شوند، اظهار کرد: از نظر من مجمع و هیات رئیسه باید پاسخگو باشند. مشکل ما ساختاری است و تا ساختار اصلاح نشود معلوم نیست کدام قرارداد درست است.

اولیایی در خصوص قرارداد ویلموتس و اینکه با مقصرین باید چه کرد، با بیان اینکه فرصت خوبی است که یک بازنگری صورت بگیرد، ابراز کرد: اینها همه معلول یک علت بزرگ هستند.

وی با بیان اینکه در فوتبال ما سلیقه‌ای رفتار می‌شود، ادامه داد: فیفا اساسنامه ما را گرفته و گفته تعیین تکلیف کنید که شما خصوصی هستید، نیمه خصوصی یا دولتی؟ ما می‌خواهیم اختیار داشته باشیم اما مسئولیت قبول نکنیم.

مدیرعامل اسبق استقلال در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه آیا باید تاوان این اشتباه از جیب مردم برود، تصریح کرد: باید روی این موضوع دقت کنیم. باید روی عدد مطرح شده حساسیت نشان دهیم تا ببینیم مسئول چه کسی است؟ هیات رئیسه را چه کسی انتخاب کرده؟ مجمع. پس باید در قبال این اتفاقات آنها پاسخگو باشند.

وی درباره نقش مهدی تاج، گفت: اگر یک تیم می‌بازد آیا مسئولیت آن برعهده دروازه‌بان است؟ این را هم باید بگویم ما هنوز محکوم نشده‌ایم و باید از حقوق‌مان در دادگاه بین‌المللی ورزش دفاع کنیم. خواهش من این است که ساختار فدراسیون را بازنگری کنیم.

او همچنین در پاسخ به این سوال که وزیر ورزش چه زمانی باید پاسخگو باشد، خاطرنشان کرد: وزیر اگر به کار اصلی خود که نظارت و پشتیبانی بود می‌پرداخت الان باید خودش این سوال را می‌پرسید اما او وارد کار اجرایی شده است.

اولیایی افزود: مازیار ناظمی‌به عنوان مدیر روابط عمومی‌وزارت ورزش در آن زمان اظهارنظرات مختلفی داشت. آقایان وارد کار اجرایی شده‌اند. الان باید ببینیم تصمیم‌گیرنده چه کسی است؟ در این صورت تاج هم باید بگوید خودش این تصمیم را به تنهایی گرفته یا خیر.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید