اولیایی: آقایان می‌خواهند استقلال و پرسپولیس را رها سازی کنند!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق آبی‌پوشان با بیان اینکه مسیری که آقایان برای خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس انتخاب کرده‌اند، در واقع رهاسازی است نه خصوصی‌سازی، گفت: این مسیر گمراه‌کننده و بیراهه است.

کاظم اولیایی با اشاره به اینکه چنین مسیری در نهایت باعث انحلال دو باشگاه بزرگ کشور می‌شود، افزود: همه می‌دانیم که استقلال بر اساس قانون ۱۴۱ تجارت، ورشکسته محسوب می‌شود به همین خاطر الان می‌خواهند ورزشگاه مرغوبکار را به این باشگاه بدهند تا استقلال از شمول قاعده فوق خارج شود.

وی با تاکید بر اینکه استقلال بعد از انقلاب حداقل ۳۰ مدیر داشته که بعضی از آن‌ها جزو مدیران ارشد مملکت بوده‌اند، ادامه داد: اگر واقعاً دلشان می‌خواهد سرمایه استقلال را بیشتر کنند، چرا زمین تنیس این باشگاه که هنوز هم فعال است و در میدان ونک قرار دارد را برنمی‌گردانند؟

اولیایی با بیان اینکه اینکه مدیرعامل محترم استقلال یا هر باشگاه دیگری امید داشته باشد در نوع خودش اتفاق خوبی است ولی حواس‌مان باشد که کارها باید بر اساس برنامه‌محوری جلو برود، تصریح کرد: کاش آقای سعادتمند قبل از ایجاد امیدواری میان هواداران، با مدیران قبلی جلسه‌ای گذاشته و مشورت می‌کرد.

وی با تاکید بر اینکه استقلال باید کمیته فنی داشته باشد، خاطرنشان کرد: انتخاب مدیر و مربی باید براساس توانایی و کارنامه باشد نه طبق تعداد فالوورها! این انتخابات باید منطقی باشد نه به خاطر فالوورها!

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال همچنین گفت: مدیرعامل استقلال باید به بازیکنان بگوید که آنان تافته جدا بافته نیستند و نباید برای استقلال حاشیه درست کنند.

وی با بیان اینکه استقلال در سه جام درگیر است و اگر حاشیه‌ای بتواند برای این تیم شکل بگیرد تبعات سنگینی را به همراه خواهد داشت، ابراز کرد: انتقاد از سرمربی موجب ایجاد تفرقه در استقلال خواهد شد و نباید کاری کرد که دودستگی در این تیم به وجود آید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید