انگشت اتهام مدیر عامل باشگاه ۹۰ ارومیه به سوی تبانی در لیگ دسته دوم فوتبال

بر اساس اعلام روابط عمومی باشگاه ۹۰ ارومیه، یحیی بهاری مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه  در خصوص اتفاقات هفته‌های پایانی لیگ دسته دوم فوتبال، اظهار داشت: اتفاقات شبه‌دار و مشکوک زیادی در هفته‌های پایانی مسابقات رخ داد، از مردود اعلام کردن گل سالم تیم ۹۰ در مقابل رقیب خود (ون پارس) گرفته تا محروم کردن ۳ بازیکن تاثیرگذار تیم ما، کسر ۳ امتیاز دیدار مقابل شهید قندی و همچنین گل‌های مشکوکی که ون پارس در ۲ مسابقه مقابل شاهین بندرعامری و ایمان سبز شیراز به ثمر رساند.

مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه با تاکید بر اینکه همانند سال گذشته احتمال وجود تبانی و زدوبند در این دیدارها وجود دارد، تصریح کرد: عملکرد برخی تیم‌ها که سابقه تبانی در لیگ دو را دارند و در تعیین تیم‌های صعود کننده به لیگ یک نیز تاثیر به سزایی آفریدند باید مورد بررسی قرار بگیرد تا حق هیچ تیمی ضایع نگردد. فدراسیون فوتبال و تمامی کمیته‌های زیر‌ مجموعه این نهاد باید هر چه سریع‌تر و با تمام دقت اتفاقات رخ داده در سه چهار هفته پایانی لیگ دو را زیر نظر گرفته و موارد مشکوک را مورد بررسی و تفحص قرار دهند.

بهاری با اشاره به اینکه سکوت در خصوص اتفاقات دیدار ون پارس و ایمان سبز خیانت بزرگی به فوتبال کشور است، گفت: با توجه به مدارک و مستنداتی که در اختیار داریم امیدواریم کمیته اخلاق همانند فصل گذشته به موضوع تبانی در این  این فصل نیز ورود کرده و حق را به حقدار برساند. مردم ارومیه به خصوص قشر جوان با تیم باشگاه ۹۰ ارومیه زندگی می‌کنند و در ورزشگاه شهیدباکری نیز نشان دادند که از پرهوادارترین تیم‌‌های فوتبال ایران است. امیدوارم با تلاش مدیران فدراسیون فوتبال هیچ حقی از تیم ۹۰ ضایع نشود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید