انصراف چین از میزبانی جام فوتبال ملت‌‌‌های آسیا

بنا به اعلام سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در پی گفتگوهای گسترده با فدراسیون فوتبال چین (CFA)، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) به طور رسمی‌توسط CFA مطلع شد که نمی‌تواند میزبان جام فوتبال ملت‌‌‌های آسیا 2023 باشد.

چین  در تاریخ 5 ژوئن 2019 در کنگره فوق العاده AFC در پاریس به عنوان میزبان جام فوتبال ملت‌‌‌های آسیا 2023 انتخاب شد. مسابقات 24 تیمی‌قرار بود در 10 شهر چین از 16 ژوئن تا 16 جولای 2023 میزبانی شود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا شرایط استثنایی ناشی از همه‌گیری کووید-19 را که منجر به سلب حق میزبانی توسط فدراسیون چین ارائه شد را تصدیق می‌کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا قدردانی می‌کند که فدراسیون چین و جام ملت‌‌‌های آسیا 2023 چین این تصمیم بسیار دشوار اما ضروری را در راستای منافع جمعی جام ملت‌‌‌های آسیا 2023 گرفته اند، که همچنین زمان لازم را برای AFC برای ارزیابی این تصمیم فراهم کرده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا به همکاری نزدیک با شرکای تجاری و سهامداران خود برای ترسیم مسیر رو به جلو ادامه خواهد داد و از درک و حمایت آنها در این دوره سپاسگزار است. جزئیات بیشتر در مورد مراحل بعدی مربوط به میزبانی جام فوتبال ملت‌‌‌های آسیا 2023™️ به زودی اعلام خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید