انصاری فرد: پیراهن آ.اک برای من به اندازه خانواده ام مهم است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کریم انصاری فرد مهاجم تازه وارد آ.اک یونان در پاسخ به اینکه شما با آ.اک قراردادی ۳ ساله امضا کردید. این بدان معناست که شما با در استادیوم جدید آ.اک وارد خواهید شد آیا برای این فضا خودتان را آماده کردید؟ گفت: من برای حضور در استادیوم جدید کاملا آماده هستم.

کریم انصاری فرد افزود: ما این فضا را با مردم آ.اک در میان گذاشتیم. بازی در ورزشگاه خانگی برای ما و هواداران آ.اک خیلی خوب است. من هم مثل تمام بازیکنان آ.اک خودم را آماده کردم تا در این فضای جدید بهترین عملکرد را داشته باشم.

انصاری فرد درپاسخ به اینکه روزهای اول حضورت در آ.اک چگونه می‌گذرد؟ ابراز کرد: تیم و همبازی هایم استقبال گرمی‌از من کردند، از این استقبال تشکر می‌کنم. تجربه حضورم در یونان باعث شده تا با بسیاری از بازیکنان آشنا باشم.

وی ابراز کرد: وقتی به آ.اک آمدم با آنها تماس داشتم هرچند آنها بازیکن تیم رقیب بودند. به نظرم شروع خوبی با آ.اک داشتم. طبیعی است که من نیاز به زمان دارم تا خودم را با فضای جدید هماهنگ کنم.

مهاجم تازه وارد آ.اک یونان با اشاره به اینکه می‌توانم خودم را در سریع ترین زمان ممکن وفق دهم، یادآورشد: می‌خواهم در سریع ترین زمان ممکن با تیم هماهنگ شوم تا به تیم کمک کنم. تا الان همه چیز در اینجا عالی است.

وی درخصوص اینکه برای هواداران آ.اک چه پیامی‌دارید؟ خاطرنشان کرد: از شور و شوق آنها به این پیراهن اطلاع دارم. تمام تلاشم را می‌کنم تا در تمام بازی‌ها برنده شویم و گل‌‌‌های زیادی را به ثمر برسانم.

انصاری فرد گفت: به هواداران آ.اک قول می‌دهم که از پیراهن این تیم مانند خانواده ام مراقبت می‌کنم. این پیراهن برای من به اندازه خانواده ام مهم است. در هر بازی تمام تلاش خود را می‌کنم تا هواداران آ.اک شاد و سربلند باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید