انصاری فرد دوباره روی صندلی مدیریت پرسپولیس

گروه ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -پس از کش و قوسهای فراوان بالاخره امروز محمد حسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس انتخاب شد.

بعد از قانون منع بکارگیری بازنشستگان گرشاسبی مدیرعامل موفق پرسپولیس به ناچار از این تیم جدا شد.جدایی گرشاسبی و جایگزینی ایرج عرب به مذاق هواداران پرسپولیس خوش نیامد و همواره هوادارن پرسپولیس در شبکه های اجتماعی نارضایتی خود را از این انتخاب اعلام می کردند.

اوج این اعتراضات زمانی بود که برانکو ایوانکوویچ سرمربی موفق پرسپولیس از این تیم جدا شد و طی مصاحبه هایی اطرافیان وی ایرج عرب را باعث این جدایی دانستند.

طی هفته های گذشته اخباری مبنی بر جدایی ایرج عرب از مدیریت باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد و از نامهای متفاوتی برای جایگزینی وی نام برده می شد.سعید آذری مدیرعامل موفق ذوب آهن اصفهان ، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق پرسپولیس و محمد حسن انصاری فرد از جمله این نامها بودند.

بیشترین اقبال از طرف هوادارن پرسپولیس به سمت حمیدرضا گرشاسبی و محمد حسن انصاری فرد بود.حتی شهرام فخار مالک رستورانهای زنجیره ای پدر خوب که از افراد نزدیک به باشگاه پرسپولیس است با انتشار عکسی از خود و حمیدرضا گرشاسبی با عنوان خبری در راه است شائبه ی بازگشت گرشاسبی به پرسپولیس را تقویت کرد.

اما ساعاتی پیش خبر مدیرعاملی محمد حسن انصاری فرد پایانی بر این شایعات بود.

انصاری فرد دوباره روی صندلی مدیریت پرسپولیس

محمد حسن انصاری فرد پیش از این در سالهای ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد دو سال  مدیریت باشگاه پرسپولیس را در در دست داشت.پیش از وی مرحوم حجت الله خطیب مدیرعامل پرسپولیس بود.بعد از جدایی وی نیز حبیب کاشانی بر صندلی مدیریت باشگاه پرسپولیس تکیه زد.

در زمان شروع ریاست محمد حسن انصاری فرد سکان هدایت پرسپولیس بر عهده علی پروین بود که انصاری فرد آری هان هلندی را جایگزین اسطوره سرخ ها کرد .پس از آری هان نیز هدایت پرسپولیس به مصطفی دنیزلی سرمربی فعلی تراکتور سازی تبریز سپرده شد.

از اتفاقات مثبتی که در زمان مدیریت وی در پرسپولیس رخ داد می توان به حضور تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان در ورزشگاه آزادی برای بازی خداحافظی احمدرضا عابدزاده نام برد. اتفاقی بزرگ که پس از آن تکرار نشد و تیمی بزرگ از اروپا دیگر به ایران نیامد.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید