انصاری‌فرد: خاطرات خوب و بدی در فوتبال یونان در ذهنم دارم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کریم انصاری‌فرد مهاجم جدید تیم آاِک آتن گفت: من بسیار خوشحالم که عضوی از تیم هستم. می‌دانم که آ.اک تیمی‌بزرگ و قدیمی‌در یونان است. از قبل هم می‌دانستن که برای طرفداران چقدر این باشگاه مهم است. بنابراین بسیار خوشحالم که به این تیم آمدم و امیدوارم در فصل جدید به اهدافمان دست یابیم.

کریم انصاری‌فرد افزود: در اینجا بازیکنی نیست که فقط به خودش فکر کند و همه ما برای رساندن آ.اک به جایی که طرفداران خوشحال شوند تلاش می‌کنیم. می‌خواهیم در جایی در لیگ یونان قرار گیریم که ریاست، اعضای این باشگاه و همه خوشحال باشند. به همین دلیل، وظیفه من این است که حداکثر توانم را خرج تیم و لباسی که بر تن دارم کنم. باید باعث افتخار طرفداران شویم. این مهمترین چیز برای من است.

انصاری‌فرد خاطر نشان کرد. می‌دانم که همیشه هدف و آمال آ.اک بردن جام هاست و ما برای این افتخار تلاش می‌کنیم. من فکر می‌کنم که این مهمترین چیز است و هدفم این است که برای بردن جام‌ها در مسابقات حاضر شوم.

ستاره ایرانی گفت: من خاطرات خوب و بدی در فوتبال یونان در ذهنم دارم. برای من بسیار زیباست که دوباره به فوتبال اروپا و چنین باشگاه بزرگی بازگشتم. بسیار هیجان زده هستم و فکر می‌کنم که می‌توانم عملکرد خوبی داشته باشم. تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت و بسیار هیجان زده هستم که در اینجا حضور دارم.

انصاری‌فرد خاطرنشان کرد: خاطره‌های خوب و تلخی از فوتبال یونان دارم. البته بازگشت به فوتبال اروپا و حضور در یک باشگاه بزرگ اتفاق خوبی است. این برای من هیجان‌انگیز است و فکر می‌کنم همه چیز در این مسیر خوب پیش برود. همه تلاشم را می‌کنم و از پیوستن به تیم آاِک یونان هیجا‌ن‌زده هستم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید