انصاری‌فرد: برادرم را قربانی سیاست‌‌‌های خود کردند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عباس انصاری‌فرد مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: کسانی در هیئت مدیره هستند که اصلاً نمی‌دانند ورزش چیست؛ مدیریت بلد نیستند و نمی‌دانند که باید چه کار کنند.

عباس انصاری‌فرد با بیان اینکه هیچ چیز سر جای خودش نیست و همه چیز رفاقتی شده و اصلا بحث تخصص و ورزش نیست، اظهار کرد: حضور چنین افرادی باعث می‌شود تا کار باشگاه به اینجا برسد و این مشکلات به وجود بیاید.

انصاری‌فرد درباره تکلیف لیگ برتر پس از تعطیلی تصریح کرد: قرار است در این باره جلساتی برگزار و تصمیم‌گیری‌ شود، اما بعید می‌دانم با این شرایط بتوانند مسابقات را برگزار کنند.

وی اضافه کرد: پرسپولیس ۱۰ امتیاز با تیم‌های دیگر اختلاف دارد و بازی‌های آینده‌اش هم راحت است، اما سایر مدعیان در هفته‌های باقی‌مانده با یکدیگر بازی دارند که این عامل باعث می‌شود امتیازاتی را از دست بدهند.

انصاری‌فرد درباره تغییرات مدیریتی باشگاه پرسپولیس و استعفای برادرش محمدحسن گفت: باشگاه پرسپولیس در حال طی کردن روند خوبی بود و باید از این حرکت حمایت می‌کردند تا تیم قهرمان لیگ می‌شد.

وی با بیان اینکه تا وقتی دیدند پرسپولیس تا حدود زیادی به قهرمانی نزدیک شده به فکر تغییر مدیرعامل افتادند، ادامه داد: برادر من را زمانی به باشگاه آوردند که برانکو رفته بود و شرایط خاصی در پرسپولیس وجود داشت.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس افزود: اعضای هیئت مدیره باید قضیه را مدیریت می‌کردند تا این مسائل به وجود نمی‌آمد حرکاتی انجام می‌شد که نباید صورت می‌گرفت فکر می‌کنم اعضای هیئت مدیره با مسائل، شخصی برخورد کردند.

انصاری‌فرد خاطرنشان کرد: فقط برای اینکه تنش‌ها کم شود، محمدحسن را آوردند و او را قربانی کردند و بعد از اینکه دیدند تیم در حال قهرمان شدن است، گفتند انصاری‌فرد باشد یا نباشد مهم نیست.

وی خاطرنشان کرد: الان پرسپولیس سخت‌ترین شرایط مالی خود را سپری می‌کند. بدهی‌های زیادی دارد که باید پرداخت شود. می‌گویند قرارداد بازیکنانش هم رقم‌های بالایی دارد و همین مساله مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت و می‌تواند تنش‌های بیشتری را به وجود بیاورد.

انصاری‌فرد ابراز کرد: اشکال کار این است که اول تیم بسته شده بعد مدیر را تغییر داده‌اند. همه کارها را کرده‌‌اند و حالا تامین مالی را بر گردن فرد دیگری گذاشته‌اند.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید