انتقال آنتوان گریزمن به تیم سابق خود

بالاخره انتقال آنتوان گریزمن به اتلتیکو مادرید هم اتفاق افتاد و این بازیکن از بارسلونا راهی اتلتیکو مادرید شد تا به تیم سابق خود بازگشته باشد.

 آنتوان گریزمن در ساعات پایانی نقل و انتقالات تابستانی 2021، توسط اتلتیکو مادرید به طور قرضی خریداری شد. اتلتیکو مادرید گریزمن را که قبلا بازیکن خودش بوده، اکنون با خرید قرضی یک ساله به تیم خود اضافه کرده است و از طرفی یک بند خرید 40 میلیون یورویی هم در آن قرار داده است تا به این صورت بتواند آن را در سال آینده به خدمت بگیرد.

با جدایی گریزمن از بارسلونا، آبی و اناری‌ها برای جبران جدایی این مهاجم و پر کردن جای خالی او، دست به خرید لوک دی یونگ، مهاجم سویا زدند و بدین ترتیب دی یونگ به طور قرضی از سویا راهی بارسلونا شد و قرار است فصل آینده را در میان آبی و اناری پوشان توپ بزند.

هم قرارداد گریزمن و هم قرارداد لوک دی یونگ، پیش از پایان زمان نقل و انتقالات به ثبت رسیده است و لالیگا در بیانیه ای اعلام کرده که به همین علت این قرارداد‌ها مورد تایید هستند و تنها اعلام رسمی‌و نهایی شدن آن پس از زمان نقل و انتقالات اتفاق افتاده و بسته شدن قرارداد پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات اتفاق افتاده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید