انتقادات بی محابای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از همه چیز دربی

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، در پایان شهرآورد ۹۸ که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، اظهار داشت: اگر قرار بود فقط فوتبال بازی کنیم، قطعا پیروز زمین ما بودیم. اما نمی‌توانیم بر نیروهای ماورایی فوتبال غلبه کنیم. داور دو خطای هند واضح حریف را نگرفت و تابلوی تعویض چند دقیقه دست داور چهارم بود اما در حالی‌که ما ۱۰ نفره بودیم اجازه تعویض داده نشد تا گل بخوریم.

وی افزود: همین صحنه‌های داوری است که نتیجه را تعیین می‌کند. از نظر فوتبالی ما برنده شدیم و از کادر فنی و بازیکنان تشکر می‌کنم.

درویش تصریح کرد: به فدراسیون نامه زدیم داوری که شائبه دارد و با تیم حریف نسبت سببی داشته را برای این بازی انتخاب نکنید اما انگار منطق چیز دیگری است. بازی بسیار زیبایی انجام دادیم اما اجازه ندادند به حقمان برسیم.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: همه این مسائل را به دبیرکل فدراسیون اطلاع دادم و او هم قبول کرد که دلایل مناسب است اما آنها فقط حرف زدند و در عمل چیز دیگری رخ داد. حتی به اذعان برخی تماشاگران حریف که در جایگاه کنار ما بودند، داور دوست داشت به ضرر ما سوت بزند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بیانیه‌های اخیر این دو باشگاه موجب افزایش حساسیت‌ها نشده است؟ گفت: کدام بیانیه؟ مگر بیانیه باشگاه باید روی عملکرد داور تاثیر بگذارد؟

درویش در مورد ناراحتی شدید «یحیی گل‌محمدی»‌ از تصمیمات داور عنوان کرد: مربی می‌خواهد حاصل زحمات خود را ببیند و وقتی با بی عدالتی تلاش او و شاگردانش از بین می‌رود، حق دارد اعتراض کند. حالا کارشناسان بیایند داوری به ضرر ما بوده است؛ این چه سودی دارد؟

وی گفت: سوت آقای داور عادلانه نبود. او خیلی تلاش کرد داور این بازی شود. امیدوارم به روزی برسیم که نتایج در زمین رقم بخورد.

نود و هشتمین دربی پایتخت بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال عصر پنجشنبه برگزار شد و در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

استقلال که هنوز در فصل جاری شکست نخورده است با این تساوی به امتیاز ۵۵ رسید تا مسیرش برای قهرمانی هموار شود و پرسپولیس هم به امتیاز ۴۹ رسید تا کار سختی برای تکرار قهرمانی‌هایش داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید