انتظاری: پرسپولیس هنوزکار خاصی در لیگ قهرمانان انجام نداده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سهراب انتظاری مهاجم پیشین پرسپولیس در خصوص آخرین بازی سرخپوشان در مرحله گروهی مقابل شارجه گفت: امیدوارم فردا و در این بازی مهم بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم و به مرحله حذفی صعود کنیم.

سهراب انتظاری افزود: شاگردان گل‌محمدی کار سختی دارند چون هر ۳ روز باید یک بازی انجام دهند. پرسپولیس بلافاصله بعد از اتمام لیگ و جام حذفی به لیگ قهرمانان آسیا آمده و همین مسئله باعث می‌شود بازیکنان آن شادابی و طراوت قبل را نداشته باشند.

انتظاری با بیان اینکه هواداران از بازیکنان جدید انتظار دارند بهترین بازی‌هایشان را برای پرسپولیس انجام دهند، گفت: آرمان رمضانی در این چند بازی که فرصت بازی پیدا کرده چیز خاصی نشان نداده است.

وی ادامه داد: مهدی عبدی بیشتر می‌تواند کمک کند، اگر چه بازیکن جوانی است و تجربه لازم برای بازی‌های آسیایی را ندارد ولی با بازیکنان هماهنگ‌تر است. بازیکنان جدید در این چند بازی به کار تیم نیامدند و امیدوارم در بازی مقابل شارجه عملکرد خوبی داشته باشند و پرسپولیس با پیروزی به مرحله حذفی صعود کند.

مهاجم پیشین پرسپولیس در خصوص عملکرد پرسپولیس در آسیا اظهار داشت: پرسپولیس نسبت به بازی‌هایی که در لیگ انجام داده، هنوز کار خاصی در لیگ قهرمانان آسیا انجام نداده است، دلیلش این است که لیگ فرسایشی بازیکنان را خسته کرده است.

وی خاطرنشان کرد: بازی‌های پرسپولیس در آسیا آن‌چنان جذاب و دلنشین نبوده و بیشتر یک فوتبال اقتصادی را از سرخپوشان شاهد بودیم. در ۳ بازی گذشته در مرحله گروهی تیم گل‌محمدی ۲ گل به ثمر رساند که یکی از گل‌ها پنالتی بود.

انتظاری در پایان صحبت هایش با بیان اینکه در ۳ بازی گذشته پرسپولیس پلن B نداشته و تعویض‌های تیم کلیشه‌ای شده است، مثل زمانی در تیم ملی منصوریان و مدیرروستا بازیکنان تعویضی بودند، یادآورشد: تعویض‌های پرسپولیس در سه بازی گذشته در لیگ قهرمانان آسیا قابل پیش‌بینی بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید