انتخاب محمدرضا مهاجری به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد

انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال شهر خودرو مشهد با توجه به حواشی شکل گرفته پیرامون مسائل مالکیتی این تیم و قرارداد سه ساله مهدی رحمتی و از طرفی اختلاف وی با کادر مدیریت باشگاه، به یک موضوع پیچیده تبدیل شده بود؛ با این‌حال مسعود معمایی مدیر عامل شهر خودرو چند بار وعده داده بود که به‌زودی سرمربی جدید انتخاب و حواشی در این‌باره پایان خواهد پذیرفت. نام چند سرمربی در حوالی این باشگاه مشهدی مطرح شد.

از محمدرضا مهاجری تا علیرضا منصوریان، رسول خطیبی و حتی علی کریمی‌که صبح امروز نام او در برخی رسانه‌ها به میان آمده بود؛ در این میان، مدیران باشگاه شهر خودرو از تمایل برای مذاکره با مهدی رحمتی برای ادامه همکاری هم صحبت به میان آوردند. اما در پایان مذاکرات با چند گزینه سرمربیگری، سرانجام امروز رسماً سکاندار جدید نیمکت شهر خودرو مشخص شد و محمدرضا مهاجری سرمربی این تیم در لیگ بیست و یکم خواهد بود.

مهاجری پیش از این در زمان صعود پدیده به لیگ برتر هدایت این تیم مشهدی را برعهده داشت که در آن برهه نتایج خوبی را با تیم پدیده به دست آورد؛ او سال گذشته در مس کرمان بود و تیمش تا هفته‌های پایانی یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر بود اما این اتفاق رخ نداد و مهاجری نیز پیش از پایان لیگ یک، از سمت سرمربیگری مس کرمان کناره‌گیری کرد.

حالا باید دید با توجه به جدایی چند مهره کلیدی شهر خودرو در روزهای گذشته از جمله امین قاسمی‌نژاد، علی نعمتی، شهرام گودرزی، امید منصوری، عرفان معصومی‌و … مهاجری و باشگاه شهر خودرو با چه سیاستی وارد کارزار نقل و انتقالات خواهند شد و چگونه نقاط ضعف خود را با خرید بازیکنان جدید پوشش خواهند داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید