امین قاسمی‌نژاد موفق شد با پدیده فسخ کند و به استقلال بپیوندد

امین قاسمی‌نژاد مهاجم فصل گذشته پدیده، روز عجیبی را پشت سر گذاشت او که قرار بود عصر امروز لباس قرمز بر تن کند، در نهایت آبی پوش شد. برای بررسی داستان این بازیکن باید به نقل و انتقالات زمستانی فصل قبل بازگردیم. جایی که او مورد توجه استقلال قرار گرفت و فرهاد مجیدی روی جذب مهاجم فصل قبل پدیده اصرار زیادی داشت.خود این بازیکن نیز تمایل زیادی داشت تا راهی استقلال بشود. قاسمی‌نژاد حتی در چندین جلسه راهی ساختمان باشگاه استقلال شد و تنها منتظر صدور رضایت نامه اش از سوی باشگاه پدیده بود. اما تغییرات مدیریتی در این تیم مشهدی باعث شد تا مدیران استقلال و پدیده به توافق نرسند و قاسمی‌نژادی که تا آخرین ثانیه‌‌‌های مهلت نقل و انتقالات چشم انتظار صدور رضایت نامه اش بود، در جمع مشهدی‌ها ماندگار شد.

با پایان فصل گذشته، انتظار می‌رفت که قاسمی‌نژاد یکی از اهداف اصلی نقل و انتقالاتی فرهاد مجیدی برای لیگ بعدی باشد. اما خبری از مذاکره استقلالی‌ها برای جذب این بازیکن 34 ساله نشد تا اینکه سرانجام خود قاسمی‌نژاد موفق شد برگه فسخ قراردادش را از پدیده بگیرد.

01637478

تبدیل شدن قاسمی‌نژاد به یک بازیکن آزاد، هواداران استقلال را بیش از پیش امیدوار کرد که این بازیکن به خواسته فصل گذشته اش برسد و این بار دیگر لباس آبی را بر تن کند. اما فرهاد مجیدی در حاشیه تمرین دو روز پیش استقلال صراحتا اعلام کرد که این بازیکن جایی در لیست او ندارد.

گفته‌‌‌های سرمربی آبی پوشان باعث شد تا باشگاه پرسپولیس برای جذب این بازیکن دست به کار شود. مذاکرات سرخپوشان با مدیر برنامه‌‌‌های مهاجم فصل گذشته پدیده موفقیت آمیز بود و او روز گذشته با پرسپولیسی‌ها به نتیجه رسید و حتی قرار بود دو طرف امروز به صورت رسمی‌این انتقال را اعلام کنند.اما تماس‌‌‌های شب گذشته استقلالی‌ها و فرزاد مجیدی با قاسمی‌نژاد، به یکباره همه چیز را تغییر داد. پس از اینکه فرهاد مجیدی متوجه شد که قاسمی‌نژاد قراردادش را با پدیده فسخ کرده و این باشگاه نیازی به پرداخت هزینه برای جذب او ندارد، از مدیران تیم درخواست کرد تا با این بازیکن وارد مذاکره شده و او را از رفتن به پرسپولیس منع کنند.

 همه چیز مهیای پیوستن قاسمی‌نژاد به پرسپولیس بود. حتی جعفر سمیعی مدیرعامل سرخپوشان نیز طبق قرار قبلی که با قاسمی‌نژاد و مدیربرنامه هایش داشت، راهی دفتر این باشگاه شد اما انتظار چند ساعته او و سایر خبرنگارانی که مقابل ساختمان باشگاه حضور داشتند، بی نتیجه بود و خبری از قاسمی‌نژاد نشد تا سمیعی نیز دفتر محل کار خود را ترک کند.

در همان زمان استقلالی‌ها مدعی شدند که موفق به جلب نظر قاسمی‌نژاد شده اند و او تا ساعاتی دیگر وارد دفتر باشگاه شده و قراردادش را امضا می‌کند. پس از گذشت دقایقی، فرزاد مجیدی کمک سرپرست باشگاه به همراه احمد مددی مدیرعامل و فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان وارد ساختمان باشگاه شده و منتظر حضور قاسمی‌نژاد شدند.

این بازیکن نیز سرانجام به همراه مدیربرنامه هایش وارد دفتر محل باشگاه استقلال شد و پس از مذاکره با احمد مددی و فرهاد مجیدی، با آنها به توافق رسید و قرارداد ۲ ساله خود را با آبی پوشان به امضا رساند تا بالاخره و پس از کش و قوس فراوان راهی استقلال شود.

امین قاسمی‌نژاد به تمایل قلبی خود رسید. او بالاخره موفق شد پیراهن استقلال را بر تن کند اما برای رسیدن به این موضوع، روز عجیبی را پشت سر گذاشت. او قرار بود عصر پنج شنبه با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس، کنار جعفر سمیعی ایستاده و با در دست داشتن پیراهن پرسپولیس راهی این تیم شود اما پس از برقراری تماس هایی از سوی استقلالی‌ها و هایجک کردن این بازیکن، او راهی این باشگاه شد و قراردادش را به امضا رساند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید