امیر قلعه‌نویی پس از تساوی گل گهر، از همه چیز گفت به ویژه مار پله و بازیکن گابنی

پس از تساوی دو بر دو تیم گل گهر مقابل مس رفسنجان، امیر قلعه‌نویی  سرمربی گل گهر اظهار کرد: داربی بسیار خوبی بود و موقعیت‌های زیادی هم تیم ما داشت. با یک موقعیت دو گل خوردیم و روی اشتباه‌مان تنبیه شدیم. بازی خوب و جانداری بود و به تیم محمد ربیعی تبریک می‌گویم. دو گلی که خوردیم روی اشتباه فردی بود و بچه‌ها در این صحنه‌ها آماتور کار کردند اما خیلی خوشحالم چون توانستیم به بازی برگردیم و این نشان از قدرت تیم است. همه دارند از بازی‌های ما لذت می‌برند و فقط شاید در بازی با استقلال چندان خوب نبودیم.

امیر قلعه‌نویی ادامه داد: بازیکنان ما روزهای سختی را دارند پشت سر می‌گذرانند و اگر از هر تیمی‌در دنیا به این شکل ۷ امتیاز کم شود، روح  و روان برای آن تیم نمی‌ماند. خودشان می‌دانند باشگاه هیچ تقصیری نداشته و تا به حال چنین حکمی‌وجود نداشته است اما ما باید تمکین کنیم و نباید حرف هم بزنیم چون قبلا دیدید که حرف زدیم و چه اتفاقاتی افتاد. حرف نمی‌زنیم و به خدا و مردم واگذار می‌کنیم. حتی اگر این ۷ امتیاز برگردد تاوان سختی این هفته‌ها را چه کسی باید پس دهد؟

سرمربی گل گهر سیرجان امیر قلعه‌نویی، با بیان این که ” خانواده همه بازیکنان و اعضای تیم زیر فشار هستند و این برای کاری است که نکرده‌ایم، گفت: بازی نود ارومیه و قشقایی را ببینید که از دو بازیکن غیر مجاز استفاده شده است و قشقایی به این موضوع اعتراض کرده است. پنجره نقل و انتقالات نود بسته بوده و در حکم آمده تخلف درست است اما چون سازمان لیگ مجوز صادر کرده، بازیکنان غیرمجاز محسوب نمی‌شوند اما درباره ما مدل دیگری تصمیم گرفتند.

امیر قلعه‌نویی درباره وضعیت تیمش گفت: هیچوقت چنین حکمی‌وجود نداشته است اما من دلیلش را می‌دانم و فقط باید نگاه‌شان کنیم چون ۱۰ سال است خیلی چیزها دیدم. بارها از من جام گرفتند و محروم کردند چون مثل بازی مار و پله وقتی بالا می‌روید شما را نیش می‌زنند. به آن‌هایی که باید بگویم گفتم و می‌دانم چه خبر است. ما داریم از نظر روحی و روانی اذیت می‌شویم اما بچه‌ها دارند فداکارانه کار می‌کنند و باید بگویم دار مکافت در هر دو دنیا وجود دارد. دیدید که چقدر مقابل مس رفسنجان خوب بودیم.

امیر قلعه‌نویی اضافه کرد: وقتی تخلفی نکردیم چرا باید جریمه شویم؟ سوم آبان نامه زدیم و به سازمان لیگ گفتیم با این بازیکن می‌خواهیم قرارداد ببندیم و طبق قوانین فدراسیون این بازیکن مجاز است یا خیر. سیزدهم به ما جواب دادند که مورد تایید است و ما هم با او قرارداد بستیم. دوباره استعلام گرفتیم و بیست‌ونهم جواب این استعلام آمده و ما هم سوم آذر او را بازی دادیم. چه کسی باید جواب دهد؟ چرا یک تیم شهرستانی را راحت محکوم می‌کنند؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید