امیر حسین صادقی: تغییرات محدود استقلال مهم‌ترین شاخصه در این فصل است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر حسین صادقی پیشکسوت استقلال درخصوص اینکه استقلال در این فصل نسبت به سال‌های گذشته تغییرات کمتری داشته است؟ گفت: این بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شاخصه استقلال در این فصل است که توانسته شاکله اصلی خود را حفظ کند. هر سال استقلال تغییرات زیادی را در ترکیب خود داشت اما به جز چند بازیکن اکثر نفرات تاثیرگذار این تیم حفظ شده‌اند.

امیر حسین صادقی در پاسخ به اینکه استقلال برای قهرمانی در لیگ بیستم چقدر شانس دارد؟ اظهار کرد: قهرمان شدن در لیگ برتر آسان نیست و تیمی‌که می‌خواهد به این مهم دست پیدا کند باید ابزار و امکانات لازم را در اختیار داشته باشد. استقلال کادر فنی خوب و بازیکنان توانمندی را در اختیار دارد که به خوبی می‌دانند انتظارت از آنها چقدر بالاست. استقلالی‌ها در این فصل توقع دارند تیم محبوبشان پس از سال‌ها جام را برایشان به ارمغان آورد.

اودر پاسخ به اینکه خیلی‌ها بر این باور هستند محمود فکری یک دردسر بزرگ را به همراه خواهد داشت و اگر چند بازی نتیجه نگیرد هواداران استقلال او را با استراماچونی مقایسه می‌کنند ابراز کرد: من این اعتقاد را ندارم. استراماچونی از استقلال رفته است و دیگر به این تیم باز نخواهد گشت و هواداران استقلال به خوبی می‌دانند مرد ایتالیایی که فصل گذشته بر روی نیمکت آبی‌ها می‌نشست نمی‌تواند به ایران بازگردد و چاره کار فقط این است استقلالِ فکری را حمایت کنند.

امیر حسین صادقی ادامه داد: این کادری که در حال حاضر هدایت تیم را بر عهده گرفته‌اند همگی استقلالی هستند و روزهای تلخ و شیرین را با آبی‌ها پشت سر گذاشته‌اند. پس وظیفه همه هواداران استقلال حمایت، حمایت و حمایت از تیم محبوبشان است.بازیکنان و مربیان با انگیزه و هیجان خاصی تمرینات آماده‌سازی خود را دنبال می‌کردند. روحیه بازیکنان بالا بود و انگیزه را در چهره تک ‌تک استقلالی‌ها دیدم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید