امیر آبادی: واقعا چرا هواداران استقلال هنوز فصل شروع نشده اینقدر عجله دارند؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی امیر آبادی بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه برخی از کانالهای هواداری در ایران فعالیت‌‌‌های غیر مجاز دارند و هواداران فوتبال را به ایجاد فضای مخرب بر باشگاه‌ها تشویق می‌کنندگفت:این کانالها و فضای مجازی بلای ورزش کشور شده است. شنیده ام به صورت جدی برای مقابله به این موضوع دست به کار شده اند و اگر این اتفاق رخ بدهد استقلال و پرسپولیس می‌توانند با آرامش بهتری فعالیت داشته باشند.

مهدی امیر آبادی افزود: این موضوع باید به صورت جدی پیگیری شود درست مثل بحث فساد در فوتبال که شنیده ام در حال مقابله جدی با عوامل دلالی و فساد در فوتبال هستند و حتی با برخی مربیان و دلال‌ها هم به صورت چراغ خاموش برخورد شده است. هوادارانِ استقلال فریب این فضای مجازی را نخورند و به جای آنکه تحت تاثیر هیجانات این صفحات باشند به فکر موفقیت تیمشان فکر کنند.

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال یادآورشد: کافی است همین هوادار بدون در نظر گرفتن وضعیت فنی تیم فقط از مربی، بازیکن و … حمایت کند در آن صورت با گذشت چند هفته تاثیر این حمایت را روی عملکرد کلی تیم خواهد دید.

امیر آبادی خاطرنشان کرد: واقعا چرا هواداران استقلال هنوز فصل شروع نشده اینقدر عجله دارند؟ من هم قبول دارم امتیازات هفته‌‌‌های اول مهم است ولی نوسان برای همه تیم‌ها در طول فصل به وجود می‌آید. هواداران باید اتحاد داشته باشند و همه دست به دست هم بدهند و از تیم حمایت کنند تا استقلال به موفقیت برسد.

وی همچنین در خصوص دیدار استقلال مقابل پیکان و بن بست تاکتیکی آبی پوشان گفت: پیکان واقعا دفاعی و بسته بازی می‌کرد اما باید قبول کنیم خیلی از تیم‌ها ممکن است با همین روش وارد بازی‌ها شوند.استقلال تیم قوی است و همه می‌خواهند از آن امتیاز بگیرند و طبیعی است برای حداقل امتیاز وارد مسابقه شوند.

امیر آبادی با اشاره به فضای ایجاد شده بعد از بازی با پیکان عنوان کرد: نمی‌دانم چرا این معضل که سالهاست گریبان استقلال را گرفته تمامی‌ندارد. از هواداران خواهش می‌کنم صبر و از تیم حمایت کنند. تازه 4 هفته از بازی‌ها گذشته ولی می‌بینم در صفحات مجازی خیلی‌ها هنوز بازی تمام نشده شروع به انتقاد می‌کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید