امیری: ما با تلاش خودمان قهرمان شدیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وحید امیری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تعطیلی بدون دستاورد مسابقات، اجحافی در حق همه باشگاه‌ها و بازیکنان است، گفت: امیدوارم مسئولان تصمیم‌گیرنده، تصمیمی‌بگیرند که به فوتبال لطمه‌ای وارد نشود. باید تصمیمی‌گرفته شود که به زیبایی فوتبال کمک کند.

وحید امیری افزود: هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل مانده و نباید حقی از تیمی‌پایمال شود. کسانی که تقاضای تعطیلی لیگ را دارند، باید عاقلانه حرف بزنند. خیلی راحت می‌توان بازی‌های لیگ را بدون تماشاگر برگزار کرد تا مشکلی برای کسی پیش نیاید.

وی با بیان این مطلب که فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره این شرایط، قانونی خواهند داشت، تصریح کرد: نباید این قدر راحت با زحمات تیم‌هایی که هشت ماه سختی کشیدند، بازی شود. اینکه بعد از این همه سختی و بازی، نه تیمی‌قهرمان شود و نه تیمی‌سقوط کند، اصلاً اتفاق خوبی نیست.

امیری با بیان اینکه سرخپوشان با تلاش و همت خود به صدر جدول رسیدند و نباید کسی این قدر راحت از کنار آن بگذرد، ابراز کرد: ما فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیته انضباطی و … داریم و برخی نباید به خودشان اجازه دهند خیلی راحت به ما انگ زده و درباره پرسپولیس هر چه می‌خواهند بگویند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی هر چه می‌خواهند علیه تیم ما در رسانه‌ها می‌گویند و خیلی راحت به ما انگ می‌زنند، یادآورشد: آقایان به خودشان اجازه ندهند که این قدر راحت پرسپولیس را قضاوت کنند.

امیری با تاکید بر اینکه ما هواداران زیادی داریم و ما را «سیبل» نکنند، تصریح کرد: یعنی چه که چون پرسپولیس سه سال قهرمان شده، دیگر حق ندارد قهرمان شود؟ ما با تلاش خودمان قهرمان شدیم و نباید راحت به ما تهمت بزنند.

وی خاطرنشان کرد: ما قطعاً تابع قانون هستیم. در همه لیگ‌هایی که تعطیل شدند، تیم صدرنشین را قهرمان اعلام کردند. در پرسپولیس هم در این سال‌ها نظم و ساختار خیلی خوبی وجود داشته که توانسته‌ایم چند سال قهرمان شده و حتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا برویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید