امیری: تیم بزرگی مثل پرسپولیس طبعاً حواشی مختلفی پیرامون خود دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وحید امیری هافبک تیم پرسپولیس درباره دلیل لنگ لنگان راه رفتن خود پس از بازی پرسپولیس و شهرخودرو گفت: بحث خاصی نیست. مقداری عضلاتم گرفته است که انشااله درست می‌شود.

وحید امیری درباره رد شدن استیناف خواهی باشگاه پرسپولیس برای بخشش کارت زرد وی برای فینال لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: فعلا باشگاه گفته امیدواریم و دوباره درخواست رسیدگی داده ایم. همه چیز به تیم صعود کننده از شرق آسیا به فینال بستگی دارد.

وی درباره فرصت خراب کردن مهاجمان پرسپولیس گفت: طبیعی است زیرا آنها تحت فشار هستند. خودم هم موقعیت خراب کردم اما به هر حال فوتبال همین است و برخی مواقع دفاع جور مهاجم را می‌کشد. مطمئن باشید این موضوع درست می‌شود. آرمان رمضانی هم پس از دو سه ماه بازی کرد. مهم بردن پرسپولیس است و همه چیز خوب پیش می‌رود.

امیری درباره پرداخت شدن مطالبات بازیکنان پرسپولیس از فصل گذشته عنوان کرد: دست آقای سمیعی درد نکند. زیرا وی تمام تلاش خود را انجام می‌دهد و امیدوارم ما هم با کسب نتایج خوب جواب زحماتش را بدهیم.

او در پاسخ به اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند امسال قهرمانی‌های چند سال اخیر خود را تکرار کند؟ ابراز کرد: کار سختی است و ما باید خیلی تلاش کنیم تا از عنوان قهرمانی خودمان دفاع کنیم. ضمن اینکه الان و بعد از گذشت تنها دو هفته از لیگ، نمی‌شود قهرمان را پیش‌بینی کرد و صحبت از گرفتن جام و قهرمانی خیلی زود است. ولی هواداران مطمئن باشند مثل سال‌های قبل تا روز آخر برای گرفتن جام قهرمانی و خوشحالی آنها می‌جنگیم و تلاش می‌کنیم.

امیری درخصوص اینکه پرسپولیس در این روزهای اخیر دچار مشکلات زیادی بود و حواشی مختلفی هم ایجاد شد. این مسائل چقدر در کار تیم تأثیر می‌گذارد؟ یادآورشد: تیم بزرگی مثل پرسپولیس طبعاً حواشی مختلفی پیرامون خود دارد و برایش ایجاد می‌شود ولی شک نکنید ما بازیکنان بدون توجه به حواشی و اتفاقات برای خوشحالی هواداران تلاش می‌کنیم و وقتی وارد زمین می‌شویم به تنها چیزی که فکر می‌کنیم پرسپولیس و موفقیت تیم است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید